У Львові з нагоди міжнародного Дня людей похилого віку розпочалися тенісні змагання

06 жовтня 12:30
Переглядів: 324
настільний теніс

4 жовтня у спортивному залі ДІМП “Містопроект” у м. Львові в рамках всеукраїнських масових спортивних заходів “Спорт для всіх – радість життя” та з нагоди міжнародного Дня людей поважного віку розпочався перший тур відкритого клубного чемпіонату Львівської області з настільного тенісу серед команд ветеранів сезону 2015-2016 рр. за місцем проживання.

Змагання організовано федерацією настільного тенісу Львівської області та Львівським обласним центром фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” й проводяться з ініціативи Асоціації ветеранів спорту Львівської області.

На урочистому відкритті змагань, серед інших, з привітальним словом виступив голова федерації настільного тенісу Львівської області Віталій Синчук.

Загалом у змаганнях взяли участь 9 команд ветеранів, зокрема п’ять команд представляли м. Львів, по одній команді прибули з міст Червонограда, Пустомитів, Бродів та Нового Роздолу.

У цікавій боротьбі перше командне місце виборола команда “Тигри” з м. Львова (16 очок), друге місце – команда “Львів” з обласного центру (15 очок), третє місце – також львівські ветерани з команди “Гладіатор” (14 очок).

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами, медалями та кубками від ЛОЦ ФЗН “Спорт для всіх”.

Другий та третій тури клубного чемпіонату планується провести ще цього року - 22 листопада у м. Львові (ДЮСШ №1, вул. Чернівецька, 4) та 6 грудня м. Львові (ДІМП “Містопроект”, вул. Ген. Чупринки, 71). А вже четвертий-восьмий тури серед спортсменів поважного віку відбудуться наступного року після затвердження календарного плану спортивно-масових заходів Львівської області на 2016 рік.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: