У Львові затвердили програми надання фінансової підтримки дитячо-юнацьким спортивним школам

10 лютого 19:30
Переглядів: 113
ЛМР

З метою створення сприятливих передумов для розвитку громадських організацій спортивного профілю, надання їм матеріально-фінансової підтримки на проведення спортивних заходів, затвердили Програму надання фінансової підтримки громадським організаціям та дитячо-юнацьким спортивним школам, підпорядкованим громадським організаціям, на проведення спортивних заходів на 2017-2020 роки.

Програма передбачатиме щорічне оголошення конкурсу, відповідно до якого учасники конкурсу матимуть змогу отримати кошти з міського бюджету м. Львова на реалізацію спортивних заходів на території міста Львова. Кошти надаватимуться відповідно до визначених у цій програмі критеріїв розподілу.

На реалізацію програми у бюджеті м. Львова передбачено:

  • у 2016р. – близько 2 млн. грн. (1,808 млн)., конкурсною комісією було обрано 100ГО
  • у 2017р. – 3 000 000,00 грн.

Учасниками конкурсу можуть бути громадські організації спортивного профілю, які не мають статусу всеукраїнських і зареєстровані у м. Львові чи Львівській області і здійснюють свою діяльність на території м. Львова, та дитячо-юнацькі спортивні школи, підпорядковані громадським організаціям, які не мають статусу всеукраїнських і зареєстровані у м. Львові чи Львівській області і здійснюють свою діяльність на території м. Львова та відповідають вимогам законодавства, а також місцеві осередки з видів спорту, які визнані в Україні.

Визначення переліку громадських організацій та ДЮСШ, які отримають фінансову підтримку за рахунок коштів міського бюджету  Львова на проведення спортивних заходів, здійснюється у два етапи:

1-й етап – аналіз відповідності поданих документів вимогам конкурсу.

2-й етап – розподіл коштів міського бюджету м. Львова, передбачених на надання фінансової підтримки на проведення спортивних заходів громадським організаціям чи ДЮСШ.

Аналіз відповідності поданих документів вимогам конкурсу, а також розподіл коштів міського бюджету м. Львова, передбачених на надання фінансової підтримки громадським організаціям чи ДЮСШ на проведення спортивних заходів згідно з критеріями, проводить конкурсна комісія.

Кошти з міського бюджету м. Львова на надання фінансової підтримки на проведення спортивних заходів громадських організацій чи ДЮСШ надаються на такі статті витрат:

Витрати на поліграфічні послуги

Витрати на виготовлення візуальних матеріалів

Витрати на оренду місць проведення спортивних заходів.

Витрати на нагороджувальну атрибутику

Витрати на оренду спортивного інвентарю та іншого обладнання (засобів)

Витрати на канцтовари

Витрати на технічне забезпечення, яке використовується для проведення заходу

Витрати на харчування спортсменів.

Витрати на харчування суддів.

Витрати на сувенірну продукцію

Витрати на онлайн-трансляцію змагань.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: