У Львові завершується чемпіонат України з велотреку

10 листопада 20:00
Переглядів: 168
велотрек

У Львові завершується чемпіонат України з велотреку серед юнаків, юніорів та дорослих спортсменів. Упродовж трьох днів, із 7 по 9 листопада, на педалі налягали 240 учасників.

На завершення змагань атлети демонструють вміння у олімпійській гонці медісон. Це дисципліна, де учасники змагаються в парах, по черзі змінюючи один одного. Юнаки долають 60 кіл, дівчата – удвічі коротшу відстань.

На дистанціях є по кілька проміжних фінішів. На кожному з них перша команда отримує 5 очок. Три наступні – від 3 до 1 пункту.

Головний суддя змагань Володимир Набойщиков зазначив: «Середня швидкість у гонці досягає десь 55-60 км/год. А на фінішах учасники розвивають і 70 км/год.»

Тернополянин Артем Авдалян зазначив: «Я невдало впав. Бо коли міняється пара, треба обганяти її зверху, справа. А я не встиг, поїхав вліво. І моє кермо залізло іншому хлопцеві в колесо. Ми потім почали надолужувати. Але було занадто пізно, щоб наздогнати групу».

У заїзді серед юнаків перемогу здобув львівський тандем Микита Яковлев і Андрій Гандзін. Хлопці розповіли: «Ми знаємо, як кожен із нас їде. Допомагали, відчували один одного і по силах переважали інших. Ця гонка дуже тяжка технічно. Бо багато кіл і швидкості дуже високі».

Ці старти – останні змагання національного рангу у Львові в 2017 році. Однак у грудні ще відбудеться локальний турнір у нашому місті.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: