У Львові завершились Міжнародні змагання зі стрільби з лука "Золота осінь 2016"

10 вересня 17:30
Переглядів: 339
Стрільба з лука

Сьогодні відбулось закриття традиційних 53-іх Міжнародних змагань зі стрільби з лука «Золота осінь 2016» та нагородження переможців. Фінальні змагання та нагородження пройшли на подвір’ї Палацу Потоцьких. Переможців привітав міський голова Львова Андрій Садовий. 

Відтак, перемогу серед жінок отримала Анастасія Павлова, серед чоловіків – Георгій Іваницький.

«Шановні наші чемпіони, шановні наші тренери, для мене велика честь, що Львів приймає ці змагання, що у спорті ми показуємо хороші результати. Я би хотів, щоб ми у швидкому часі привезли до Львова олімпійське золото. Якби ви були на Олімпіаді, думаю, ми б його точно мали. Я маю велику повагу до цього прекрасного виду спорту, буду підтримувати в міру моїх можливостей. За перше місце для чоловіків і серед жінок ми ще даємо додаткову премію 5 тис грн від міста. Всім бажаю багато добра, успіхів та процвітання», - зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Мер вручив переможцям монети із зображенням Короля Данила Галицького.

Нагадаємо, з 5 до 10 вересня у Львові проходили 53-і традиційні Міжнародні змагання зі стрільби з лука «Золота осінь 2016». Організатором заходу є Львівська обласна федерація стрільби з лука за активної підтримки управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради. Сума фінансової підтримки, яка надається з міського бюджету на цей захід - 60 000 грн.

У змаганнях брали участь близько 250 лучників з різних країн та областей України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: