У Львові завершилися міжнародні змагання із перегонів на велотреку

16 серпня 19:03
Переглядів: 257
велотрек

У Львові завершилися два турніри із велоперегонів на треку. Відкритий Кубок Львова ‒ міжнародний турнір «Гран-прі Галичини» та чемпіонат України серед юнаків і дівчат. Демонстрували форму представники шести країн. Усього – 130 спортсменів.

Справжнє випробування на витривалість ‒ гонка скретч. Спортсмени долають 60 кіл на треку. А це 15 кілометрів. Дисципліна вимагає і тактичного мислення. Серед чоловіків перемогу тут здобув Владислав Погорєлов.

А от серед жінок у скретчі не було рівних чемпіонці Європи і призерці світу Ганні Соловей. Каже, що її завданням було відпрацювати індивідуальний хід: «Я мала йти у відрив 2-3 рази. Дуже рада виступати тут. Звичайно, тішуся перемозі, бо це в моїй країні. Але супер-пупер настрою в мене не було!», ‒ зазначила Ганна.

Ці змагання є одним з етапів тренування і ще для однієї титулованої велосипедистки ‒ Любові Басової. Спортсменка розповіла: «Це підготовка до чемпіонату Європи. Такий заряд емоцій і сил. Оскільки скоро поїду на континентальну першість. І треба трохи підготуватися краще».

В середньому на треку велосипедисти розвивали швидкості 45-50 км/год, а на фініші досягали навіть 70 км/год.

Додатковою мотивацією на «Гран-прі Галичини» була змога заробити очок до міжнародного рейтингу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: