У Львові завершилися обласні змагання з бадмінтону

28 квітня 18:04
Переглядів: 198
бадмінтон

25 квітня 2015 року в спортивному залі львівської обласної ДЮСШ успішно відбулися змагання з бадмінтону за програмою ХХІV спортивних Ігор Львівщини, VІІІ обласних ігор ветеранів спорту та змагань серед людей з інвалідністю, які цьогоріч присвячені Року Андрея та Климентія Шептицьких.

Захід організували та провели управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівський обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», Львівський регіональний центр з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт» та федерація бадмінтону Львівщини.

Головний суддя змагань: Ольга Козій (м. Львів).

Змагалися збірні команди районів області та міст обласного значення у двох вікових категоріях: «Дорослі» (1997 р.н. і старші) та «Ветерани» (1975 р.н. і старші). Переможці визначалися у особистому та командному заліках.

Загалом у змаганнях взяли участь 15 команд: 11 збірних команд районів області та 4 команди з міст обласного значення. Вперше до таких змагань долучилися й 4 команди, сформовані з осіб з інвалідністю (з вадами слуху), які представляли збірні команди міст Дрогобича, Львова, Самбора та Сокальського району.

Загальна кількість учасників цих представницьких обласних бадмінтонних змагань – 81 особа.

Серед кращих виявилися: в категорії «Дорослі» Олег Федишин (м. Дрогобич), Вікторія Темнікова (Галицький район м. Львова); в категорія «Ветерани» Володимир Гелетій, Любов Бенцак (Галицький район м. Львова); серед осіб з вадами слуху - Руслан Ложкін та Лілія Ощіпок (м. Львів).

Відтак у командному заліку відзначилися збірні Галицького району м. Львова; Жовківського, Сокальського, Турківського районів та міст Дрогобича, Нового Роздолу, Самбора.

Усі переможці й призери були відзначені кубками, медалями та грамотами від Львівського обласного центру «Спорт для всіх» та КЗ ЛОР «Львівський регіональний центр з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт».

Підсумкові результати:

Командна першість

Категорія «Дорослі», команди міст обласного значення та районів області

І місце – Галицький район м. Львова

ІІ місце – Жовківський район

ІІІ місце – м. Новий Розділ

ІV місце – Турківський район

V місце – Дрогобицький район

VІ місце – м .Дрогобич

VІІ місце – Сокальський район

VIII місце – Бродівський район

IX місце – м. Самбір

X місце – Жидачівський район

XІ місце – Городоцький район

XІІ місце – Буський район

XІІІ місце – Миколаївський район

XІV місце – Пустомитівський район

XV місце – Мостиський район

Категорія «Ветерани», команди міст обласного значення та районів області

І місце – м. Дрогобич

ІІ місце - Галицький район м. Львова

ІІІ місце – Сокальський район

ІV місце – Жовківський район

V місце – м .Новий Розділ

VІ місце – Миколаївський район

VІІ місце – Мостиський район

VIII місце – Пустомитівський район

IX місце – Жидачівський район

X місце – Дрогобицький район

XІ місце – Турківський район

Категорія спортсменів з вадами слуху, команди міст обласного значення та районів області

І місце – м. Самбір

ІІ місце – м. Львів

ІІІ місце – Сокальський район

ІV місце – м. Дрогобич

Особиста першість

серед чоловіків (категорія «Дорослі»)

І місце – Федишин Олег (м.Дрогобич)

ІІ місце – Крисай Назар (Галицький район м. Львова)

ІІІ місце – Конєв Іван (Жовківський район)

серед жінок (категорія «Дорослі»)

І місце – Темнікова Вікторія (Галицький район м. Львова)

ІІ місце – Матвійчук Наталія (Бродівський район)

ІІІ місце – Лукомська Надія (м.Новий Розділ)

серед чоловіків (категорія «Ветерани»)

І місце – Гелетій Володимир (Галицький район м. Львова)

ІІ місце – Зазуляк Ігор (м. Дрогобич)

ІІІ місце – Яксманицький Юрій (Мостиський район)

серед жінок (категорія «Ветерани»)

І місце – Бенцак Любов (Галицький район м. Львова)

ІІ місце – Зварич Галина (м .Дрогобич)

ІІІ місце – Копейка Марʼяна (Сокальський район)

серед чоловіків з вадами слуху

І місце – Ложкін Руслан (м. Львів)

ІІ місце – Єфанов Роман (м. Львів, особисто)

ІІІ місце – Лісовець Назар (м. Самбір)

серед жінок з вадами слуху

І місце – Ощіпок Ліля (м. Львів, особисто)

ІІ місце – Юськів Оксана (Сокальський район)

ІІІ місце – Запотович Марія (м. Львів, особисто)

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити