У Львові завершилися обласні змагання з гирьового спорту

03 листопада 16:45
Переглядів: 249
Гирьовий спорт

Нещодавно у місті Львові успішно завершилися змагання з гирьового спорту у рамках ХХІV спортивних Ігор Львівщини та VІІІ обласних ігор ветеранів спорту, присвячених Року Андрея та Климентія Шептицьких.

Захід організовано управлінням молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівським обласним центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» за підтримки Львівської обласної федерації гирьового спорту. Головний суддя змагань – Володимир Андрейчук (м.Львів).

Змагання відбулися на навчально-спортивній базі літніх видів спорту МО України (СКА, вул. Клепарівська, 39-а).

Спортсмени змагалися у двох категоріях: «Дорослі» (1997 р.н. та старші) та «Ветерани спорту» (1975 р.н. та старші) й у відповідних у вагових категоріях: до 63, 68, 73, 78, 85, 95 та понад 95 кг. Спортсмени категорії «Дорослі» змагалися гирями вагою 24 кг. Ветерани гирьового спорту у вікових групах 40-44, 45-49, 50-54, 55-59 – гирями вагою 24 кг, 60-64, 65 років і старші – 16 кг.

Учасники виконували вправи – поштовх двох гир та ривок гирі лівою і правою рукою почергово. Загальний результат визначався за сумою двоборства (поштовх + ривок).

Загалом у змаганнях взяли участь 12 збірних команд: 8 збірних команд районів області та 4 команди міст обласного значення (з них – 13 команд категорії «Дорослі» (серед яких дві команди – збірні НСБ ЛВС МО України та ДУ «Львівська політехніка» виступали поза конкурсом), а також 6 команд в категорії «Ветерани»). Загальна кількість учасників склала понад 70 осіб.

У командному заліку відзначилися збірні Городоцького, Сокальського та Стрийського районів, міст Дрогобича та Нового Роздолу.

Серед кращих в особистому заліку відзначилися Павло Бохонко, Роман Канафоцький, Руслан Федорович (Городоцький район); Дмитро Ткаченко (Миколаївський район); Микола Драган (Самбірський район); Євген Магомета, Любомир Василишин, Андрій Павлів (Стрийський район); Андрій Лагуш (Дрогобицький район); Василь Яворський (Сокальський район); Леонід Двойченков (Пустомитівський район); Володимир Турко (м. Дрогобич) та ін.

Усі переможці й призери були відзначені кубками, медалями та грамотами від Львівського обласного центру «Спорт для всіх».

Підсумкові результати особистої та командної першості:

Категорія «Дорослі»

Особисті результати:

вагова категорія – 63 кг

 

1 місце – Бохонко Павло (Городоцький р-н)

  • 105

2 місце – Трембач Тарас (Сокальський р-н)

  • 61,5

3 місце – Матіїв Василь (Стрийський р-н)

  • 48,5

вагова категорія – 68 кг

 

1 місце – Ткаченко Дмитро (Миколаївський р-н)

  • 128

2 місце – Зеленін Максим (Городоцький р-н)

  • 128

3 місце – Форманюк Арсен (Жовківський р-н)

  • 121

вагова категорія – 73 кг

 

1 місце – Канафоцький Роман (Городоцький р-н)

  • 190

2 місце – Чванкін Євген (м.Новий Розділ)

  • 149,5

3 місце – Лапай Василь (Стрийський р-н)

  • 137,5

вагова категорія – 78 кг

 

1 місце – Федорович Руслан (Городоцький р-н)

  • 171

2 місце – Рубель Роман (Стрийський р-н)

  • 43

3 місце – Заріцький Мар'ян (Самбірський р-н)

  • 41,5

вагова категорія – 85 кг

 

1 місце – Драган Микола (Самбірський р-н)

  • 168

2 місце – Николин Ігор (м. Новий Розділ)

  • 148

3 місце – Маркевич Назар (м. Новий Розділ)

  • 140

вагова категорія – 95 кг

 

1 місце – Магомета Євген (Стрийський р-н)

  • 181

2 місце – Мних Роман (Самбірський р-н)

  • 162

3 місце – Сенів Ігор (Стрийський р-н)

  • 152

вагова категорія – 95+ кг

 

1 місце – Лагуш Андрій (Дрогобицький р-н)

  • 230

2 місце – Івашків Михайло (Пустомитівський р-н)

  • 51

3 місце – Мелешко Василь (Миколаївський р-н)

  • 36

Командні результати:

1 місце – Городоцький район

2 місце – Стрийський район

3 місце – м. Новий Розділ

4 місце – м. Дрогобич

5 місце – Самбірський район

6 місце – Миколаївський район

7 місце – Сокальський район

8 місце – Пустомитівський район

9 місце – м. Червоноград

10 місце – Дрогобицький район

11 місце – Жовківський район

Категорія «Ветерани»

Особисті результати:

вікова категорія – 40-44 р.

1 місце – Василишин Любомир (Стрийський р-н)

2 місце – Кошлай Олег (Сокальський р-н)

3 місце – Городько Юрій (Сокальський р-н)

вікова категорія – 45-49 р.

1 місце – Павлів Андрій (Стрийський р-н)

2 місце – Шапран Руслан (м. Новий Розділ)

вікова категорія – 50-54 р.

1 місце – Яворський Василь (Сокальський р-н)

2 місце – Пиль Ярослав (м. Дрогобич)

3 місце – Сипливий Микола (м. Львів)

вікова категорія – 55-59 р.

1 місце – Турко Володимир (м. Дрогобич)

вікова категорія – 60-64 р.

1 місце – Двойченков Леонід (Пустомитівський р-н)

Командні результати:

1 місце – Сокальський район

2 місце – Стрийський район

3 місце – м. Дрогобич

4 місце – Пустомитівський район

5 місце – м. Новий Розділ

6 місце – Шевченківський р-н м. Львова

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити