У Львові завершилися представницькі велосипедні змагання

11 серпня 08:11
Переглядів: 251
Гран Прі Галичини

6-9 серпня 2015 року у м. Львові відбулася міжнародна велосипедна гонка на треку «Гран Прі Галичини» та чемпіонат України з велосипедного спорту.

Змагання відбулися за підтримки Міжнародного союзу велосипедистів (UCI), федерації велосипедного спорту України, Міністерства молоді та спорту України, управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівської обласної федерації велосипедного спорту й відділення НОК України у Львівській області.

Головний суддя змагань - міжнародний комісар UCI Павел Скорек (Польща).

В престижних велосипедних змаганнях взяли участь 138 спортсменів, які представляли команди з Азербайджану, Білорусії, Болгарії, Литви, Польщі та України. Серед учасників - чемпіонка світу з Польщі Катерина Павловська, срібна призерка чемпіонату світу Ганна Соловей, провідні українські велогонщики Андрій Вінокуров, Сергій Омельченко та чимало інших відомих спортсменів.

На змаганнях було встановлено два рекорди львівського велотреку – на дистанції  200 м та 1 000 м, автором яких став Андрй Вінокуров.

Загалом у Львові було розіграно 18 комплектів медалей.

Серед львів’ян відзначилися: Роман Гладиш, Тетяна Клімченко, Андрій Куценко, Олександр Кривич, Софія Холод, Богдана Солтис та ін.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: