У Львові завершилися змагання за Кубок України з санного спорту

11 листопада 21:22
Переглядів: 162
санний спорт кравчук

На стартовій естакаді Львівського училища фізичної культури зі штучним наморожуванням льоду 7-9 листопада 2014 року відбувся Кубок України з санного спорту зі стартів серед дорослих, юніорів, юніорок, юнаків та дівчат.

Загалом участь у змаганнях взяли 129 спортсменів.

Організатори змагань: Міністерство молоді та спорту України, управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, федерації санного спорту України та Львівської області, відділення НОК України у Львівській області, Львівське училище фізичної культури.

Головний суддя змагань – суддя міжнародної категорії  Юрій Собота (м. Львів).

Переможці та призери змагань:

Чоловіки
1 місце  Мандзій Андрій – Тернопільська область
2 місце  Винницький Іван – Тернопільська область
3 місце  Бурий Володимир – Львівська область.

Жінки
1 місце  Стецків Олена – Львівська область
2 місце  Кравчук Світлана – Тернопільська область
3 місце  Шхумова Олена – Львівська область.

Юніори
1 місце  Дукач Антон – Львівська область
2 місце  Носіков Андрій – Тернопільська область
3 місце  Лисецький Ігор – Львівська область.

Юніорки
1 місце  Струс Соломія – Львівська область
2 місце  Коза Марта – Львівська область
3 місце  Бандрівська Олена – Івано-Франківська область.

Юнаки групи А (1997-2000 р.н.)                                
1 місце  Демчук Андрій – Львівська область
2 місце  Лисецький Андрій – Львівська область
3 місце  Гібський Олександр – Тернопільська область.

Дівчата групи А (1997-2000 р.н.)
1 місце  Гук Зоряна – Львівська область
2 місце  Слюсар Анастасія – Львівська область
3 місце  Струс Соломія – Львівська область.

Юнаки групи С (2003-2004 р.н.)
1 місце  Вербицький Назарій – Тернопільська область
2 місце  Каращук Володимир – Львівська область
3 місце  Горін Костянтин – Тернопільська область.

Дівчата групи С (2003-2004 р.н.)
1 місце  Хитренко Наталія – Тернопільська область
2 місце  Мох Олександра – Львівська область
3 місце  Коваль Вікторія – Тернопільська область.

Юнаки групи Д (2005-2006 р.н.)  
1 місце  Бігун Євген – Львівська область
2 місце  Кошулинський Володимир – Львівська область
3 місце  Мусурівський Олег – Львівська область.

Дівчата групи Д (2005-2006 р.н.)
1 місце  Шкрет Ганна – Львівська область
2 місце  Антонюк Вікторія – Львівська область
3 місце  Муха Вікторія – Львівська область.

Оксана Вацеба, управління молоді та спорту ЛОДА

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити