У Львові завершився чемпіонат України з сучасного п’ятиборства серед юнаків

23 квітня 18:03
Переглядів: 190
пятиборство

В період з 19 до 21 квітня ц.р. на навчально-спортивній базі літніх видів спорту МО України у місті Львові відбувався Чемпіонат України з сучасного п’ятиборства серед юнаків (1995 р.н. та мол.).

Участь у змаганнях взяли 103 учасники, які представляли збірні команди 7 областей України: Львівська, Луганська, Донецька, Київська, Харківська, Житомирська, Дніпропетровська.

Змагання відбулися на високому організаційному та спортивно-технічному рівні на чолі з головним суддею змагань, львів’янином Павлом Редьком.

На урочистій церемонії відкриття спортсменів - п’ятиборців, тренерів, суддів та уболівальників вітали державний тренер з сучасного п’ятиборства Міністерства молоді та спорту України С. Зейкан; начальник команди з сучасного п’ятиборства Міністерства молоді та спорту України Є. Супрун, віце-президент федерації сучасного п’ятиборства України Л.Іванов, директор Луганської ШВСМ В. Слотвинський та ін.

Львівщину на цих важливих змаганнях представляли 18 молодих спортсменів, які у загальнокомандному заліку вибороли 3 місце за програмою чотириборства; 4 командне місце за програмою триборства та 4 командне місце за програмою двоборства.

Під час перебування у Львові, учасники чемпіонату України долучилися до Всеукраїнського Дня довкілля й разом з трудовим колективом Львівської школи вищої спортивної майстерності взяли участь у проведенні Всеукраїнської толоки «За чисте довкілля».

Директор Львівської ШВСМ Павло Редько разом з представниками Міністерства молоді та спорту України - державним тренером з сучасного п’ятиборства Сергієм Зейканом, начальником команди з сучасного п’ятиборства Євгенією Супрун, директором Луганської ШВСМ Володимиром Слотвінським, віце-президентом сучасного п’ятиборства України Леонідом Івановим, працівниками ШВСМ висадили молоді саджанці фруктових дерев, прибрали територію бази від зимового сміття та минулорічного листя, побілили бордюри.

Результати змагань

Чотириборство

Юнаки:

1 м. Ридванський В. (Дніпропетровськ)

2 м. Мухортов Є. (Дніпропетровськ)

3 м. Кузнєцов А. (Луганськ)

Командне: 1м. – Дніпропетровськ, 2 м. – Київ, 3 м. – Львів.

Дівчата:

1 м. Поліщук Я. (Донецьк)

2 м. Шуплякова К. (Донецьк)

3 м. Луганцева Т. (Луганськ)

Командне: 1 м. – Донецьк, 2 м. – Житомир.

Триборство

Юнаки:

1 м. Туманов Я. (Дніпропетровськ)

2 м. Сіренький А. (Житомир)

3 м. Березяков Г. (Дніпропетровськ)

Командне: 1 м. – Дніпропетровськ, 2 м. – Донецьк, 3 м. – Луганськ, 4 м. – Львів.

Дівчата:

1 м. Зубчинська О.  (Київ)

2 м. Яловенко А. (Дніпропеторвськ)

3 м. Неведомська Е. (Харків)

Командне: 1 м. Харків.

Двоборство:

Юнаки:

1 м. Комаров М. (Дніпропетровськ)

2 м. Сагайдак С. (Луганськ)

3 м. Білоус І. (Житомир)

Командне: 1 м. – Донецьк, 2 м. – Житомир, 3 м. – Донецьк 2, 4 м. – Львів.

Дівчата:

1 м. Селиверстова А. (Луганськ)

2 м. Кокошкіна К. (Луганськ)

3 м. Юдіна О. (Дніпропетровськ)

Командне: 1 м. – Луганськ, 2 м. – Донецьк, 3 м. – Житомир.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: