У Львові завершився чемпіонат України з триатлону

25 квітня 19:13
Переглядів: 159
триатлон

У Львові відбувся чемпіонат України із триатлону. Потрійне завдання виконували 300 спортсменів.

На першому етапі учасники плавали дистанцію 100, 200 або 300 метрів ― відповідно до вікових категорій.

Другим був велоетап. Він виявився найскладнішим, адже випробування спортсменам приготувала сама природа. Учасники долали дистанцію під проливним дощем. Кажуть: у холодну пору м`язи працюють не на пікові можливостей.

Для велосипедного етапу обрали частину траси у Ков`ярах. Віце-президент обласної федерації триатлону Володимир Рябцев зазначив: «Це одна з найкращих ділянок дороги. Тут гладкий асфальт і немає перепаду висот, чого потребують велосипедисти. Це якраз для триатлону відповідна дистанція».

Старші спортсмени їхали 4 кілометри в одну сторону і стільки ж назад. Молодші ж долали удвічі коротшу дистанцію. Учасниця змагань Олександра Кохан підкреслила: «Траса холодна. Холодний день. Але мене це взагалі не лякає. Я знаю одне: на такій трасі треба акуратно їздити, бо це дуже небезпечно».

Ще одна велосипедистка Анастасія Колосова розповіла: «Ми туди їдемо проти вітру, а назад за вітром. Проти вітру треба ховатися за велосипед. Та інтенсивно крутити педалі: чим швидше, тим ліпше».

У завершальному раунді примхи погоди вже не могли стати на заваді учасникам. Бігали вони у приміщенні. Спортсменам приготували відрізки від 500 метрів до 2 кілометрів.

Переможець одного із забігів Андрій Чухрай розповів: «Тренер сказав, що треба бігти два кола так собі, за кимось триматися. А потім гнати вперед зі всієї сили на останньому колі. Я так і зробив!».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: