У Львові завершився чемпіонат України зі спортивної акробатики серед юніорів

01 грудня 08:57
Переглядів: 161
Спортивна акробатика

26-29 листопада 2015 року на Львівщині успішно відбувся чемпіонат України зі спортивної акробатики серед юніорів (парно – групові вправи).

Змагання відбулися у спеціалізованому гімнастичному залі Львівського державного університету фізичної культури (м. Львів, вул. Д. Дудаєва, 8).

Організатори змагань – Міністерство молоді та спорту України, Всеукраїнська федерація гімнастики, управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Львівська обласна федерація гімнастики, Львівський державний університет фізичної культури.

Головний суддя змагань – суддя національної категорії Аліна Сениця (м. Львів).

Під час урочистої церемонії відкриття змагань найкращих молодих акробатів України вітали заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба, головний тренер національної збірної команди України зі спортивної акробатики Леонід Голяк, заступник голови Львівської обласної федерації гімнастики, завідувач кафедри гімнастки ЛДУФК доц. Олег Бубела. А святкову атмосферу створили показові виступи студентів кафедри хореографії Львівського державного університету фізичної культури та членів спортивного клубу з художньої гімнастики «Ніка».

Загалом у цьогорічному чемпіонаті взяли участь 145 спортсменів – вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл зі Львівської (Львів, Борислав, Дрогобич), Одеської, Дніпропетровської, Черкаської, Вінницької, Волинської, Сумської, Харківської областей та м. Києва.

За підсумками цього чемпіонату відбудеться формування персонального складу юніорської збірної команди України для участі в чемпіонаті Європи 2016 року.

Змагання проведено за програмою кандидатів у майстри спорту та спортсменів першого розряду у вікових групах 12-18 та 13-19 років.

Кращими у юніорському чемпіонаті України 2015 року за програмою кандидатів у майстри спорту України стали:

Серед жіночих пар – перше місця поділили:Желтова Аліна – Хоруженко Олександра (Харківська область) та Кухтій Дарія – Сербіна Олена (Дніпропетровська область),

Серед чоловічих пар– Собко Єгор – Лабунець Іван (м. Київ),

Серед змішаних пар – Науменко Лідія – Шадурський Олексій (Одеська область),

Серед жіночих груп – Помяновська Дарина – Мальчук Олександра – Куніцка Вікторія (Волинська область),

Серед чоловічих груп - Загірський Олександр – Пенцарський Юрій – Бегей Ростислав – Погребняк Костянтин (Львівська область).

У віковій групі 12-18 років:

Серед жіночих пар – Талибова Каріна – Гашимова Діана (Харківська область),

Серед чоловічих пар – Лукахін Микита – Нікітін Нікіта (Одеська область),

Серед змішаних пар – Бордяківський Дмитро – Грушко Діана ( Вінницька область),

Серед жіночих груп – Вихованець Олена – Хижняк Ірина – Капланська Інна (Вінницька область),

Серед чоловічих груп – Біда Микита – Христенко Георгій – Сербський Андрій – Бондар Ігор (Вінницька область).

У віковій групі 13-19 років:

Серед жіночих пар – Шаповалова Єлизавета – Ладиненко Ірина (Одеська область),

Серед чоловічих пар – Палеха Дмитро – Підгрушний Данило (Дніпропетровська область),

Серед змішаних пар – Коверко Яна – Дурняк Ігор (Львівська область),

Серед жіночих груп - Ткачук Софія – Карпович Дана – Коцепула Устина (Волинська область),

Серед чоловічих груп - Корнійчук Вадим – Оглобу Денис – Бєлан Микита – Степанов Віталій (Харківська область).

Спортивні результати членів збірної команди Львівщини:

Серед змішаних пар (13-19 років ) Дурняк Ігор - Коверко Яна (м. Львів, тренери: Сениця А., Сениця М.) вибороли 1 місце.

Серед чоловічих груп (КМС) Загірський Олександр – Пенцарський Юрій – Бегей Ростислав – Погребняк Костянтин (Дрогобич, тренери: Чопик Г., Асланіді С.) – 1 місце.

Серед жіночих пар (13-19 років) Табачинська Олександра – Пилип'як Юлія (Дрогобич, тренери: Жгута Ж., Жгута О., Дмітрієв С.) – 2 місце.

Серед жіночих груп (13-19 років) Андріївська Олеся – Мисишин Анна – Каськів Тетяна (м.Львів, тренери: Сениця А., Сениця М.) – 3 місце.

Серед чоловічих пар (12-18 років) Дребот Олег – Дребот Віталій (м. Львів, тренери: Голотко Б., Репіна Т.) – 3 місце.

Серед жіночих пар (13-19 років) Юськів Наталія – Шутяк Ольга (Дрогобич, тренери: Жгута Ж., Жгута О., Вагіла Т., Чопик Г., Дмітрієв С.) – 4 місце.

Серед жіночих груп (КМС)  Орищак Марія – Шуптар Тетяна – Білинська Оксана (Дрогобич, тренери: Жгута Ж., Жгута О., Вагіла Т.) – 8 місце.

Серед жіночих пар (КМС) Чеботарьова Анастасія – Кіцера Ліліана (Львів, тренери: Голотко Б.В., Репіна Т.) – 11 місце.

Але змагальний сезон для українських акробатів ще не завершено, наступні старти відбудуться в грудні місяці ц.р. на міжнародному турнірі, присвяченому пам’яті ЗТ України зі спортивної акробатики Олексія Чернявого у місті Львові.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити