У Львові завершився дитячий футбольний турнір пам'яті Андрія Гусіна. Результати

12 жовтня 08:00
Переглядів: 4241
Гусін

На штучних полях стадіону «Україна» столиці Галичини завершився міжнародний дитячий турнір, присвяченій пам’яті знаменитого гравця львівських «Карпат», київського «Динамо» та національної збірної України Андрія Гусіна. Організували змагання ФК «Карпати» та родина Андрія Гусіна.

Загалом за престижний трофей та нагороди турніру вели боротьбу 15 команд з України та Польщі, сформованих з гравців 2005 року народження. На попередньому етапі команди було розбито на три підгрупи – по п’ять в кожній. Ігри в підгрупах в одне коло відбулися у суботу.

По два переможці вийшли у півфінал, де сформовано дві групи по три команди в кожній. Матчі цієї стадії відбулися вже у неділю. Того ж дня переможці півфінальних груп розіграли головний трофей турніру, а команди, які зайняли другі місця, в очній зустрічі поборолися за «бронзу». Нарешті невдахи півфіналів зіграли у втішному матчі за 5-е місце.

У свою чергу команди, які на попередньому етапі у трьох підгрупах посіли третє і четверте місця, за аналогічною схемою в неділю зіграли міні-турнір за 7-е – 12-е місця, а решта три колективи, що стали останніми у підгрупах, в одне коло між собою грали за 13-е – 15-е місця.

СКЛАД УЧАСНИКІВ ТУРНІРУ:

Група «А»: «Динамо» (Київ), «Легія» (Варшава), «Полісся» (Житомир), «Карпати-2» (Львів), «Прикарпаття» (Івано-Франківськ).

Група «В»: «Карпати» (Львів), «Вісла» (Краків), «Ураган» (Черкаси), «Скала» (Моршин), «Юніор» (Івано-Франківськ).

Група «С»: «Металіст» (Харків), «Галичина» (Львів), СДЮШОР (Ужгород), СДЮШОР-4 (Львів), «Верес» (Рівне).

ПОПЕРЕДНІЙ ГРУПОВИЙ ЕТАП:

10 жовтня (субота)

Група «А»:

09.00 – 09.25 Група А Поле 1 – «Динамо» – «Легія» – 3:0

09.00 – 09.25 Група А Поле 2 «Полісся» – «Карпати-2» – 1:1

10.30 – 10.55 Група А Поле 1 «Прикарпаття» – «Динамо» – 0:1

10.30 – 10.55 Група А Поле 2 «Легія» – «Полісся» – 2:3

12.00 – 12.25 Група А Поле 1 «Карпати-2» – «Динамо» – 2:2

12.00 – 12.25 Група А Поле 2 «Легія» – «Прикарпаття» – 3:0

13.30 – 13.55 Група А Поле 1 «Полісся» – «Динамо» – 0:1

13.30 – 13.55 Група А Поле 2 «Карпати-2» – «Прикарпаття» – 4:0

16.30 – 16.55 Група А Поле 1 «Легія» – «Карпати-2» – 3:3

16.30 – 16.55 Група А Поле 2 «Полісся» – «Прикарпаття» – 0:1

Турнірна таблиця

1. «Динамо» (Київ) – 4 (гри) 3 (виграші) 1 (нічиї) 0 (поразки) 7–2 (м’ячі) 10 (очки)

2. «Карпати-2» (Львів) – 4 1 3 0 10–6 6

3. «Полісся» (Житомир) – 4 1 1 2 4–5 4*

4. «Легія» (Варшава) – 4 1 1 2 8–9 4

5. «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 4 1 0 3 1–8 3

* – за рівної кількості очок до уваги береться перш за все особиста зустріч

Група «В»:

09.30 – 09.55 Група В Поле 1 «Вісла» – «Карпати» – 0:0

09.30 – 09.55 Група В Поле 2 «Ураган» – «Скала» – 2:0

11.00 – 11.25 Група В Поле 1 «Юніор» – «Вісла» – 0:1

11.00 – 11.25 Група В Поле 2 «Карпати» – «Ураган» – 1:0

12.30 – 12.55 Група В Поле 1 «Скала» – «Вісла» – 1:2

12.30 – 12.55 Група В Поле 2 «Карпати» – «Юніор» – 6:0

14.00 – 14.25 Група В Поле 1 «Ураган» – «Вісла» – 4:0

14.00 – 14.25 Група В Поле 2 «Скала» – «Юніор» – 2:1

17.00 – 17.25 Група В Поле 1 «Карпати» – «Скала» – 1:1

17.00 – 17.25 Група В Поле 2 «Ураган» – «Юніор» – 8:1

Турнірна таблиця

1. «Ураган» (Черкаси) – 4 3 0 1 14–2 9

2. «Карпати» (Львів) – 4 2 2 0 8–1 8

3. «Вісла» (Краків) – 4 2 1 1 3–5 7

4. «Скала» (Моршин) – 4 1 1 2 4–6 4

5. «Юніор» (Івано-Франківськ) – 4 0 0 4 2–17 0

Група «С»:

10.00 – 10.25 Група С Поле 1 «Металіст» – «Галичина» – 1:0

10.00 – 10.25 Група С Поле 2 СДЮШОР Ужгород – СДЮШОР-4 – 3:0

11.30 – 11.55 Група С Поле 1 «Верес» – «Металіст» – 0:1

11.30 – 11.55 Група С Поле 2 «Галичина» – СДЮШОР Ужгород – 1:4

13.00 – 13.25 Група С Поле 1 СДЮШОР-4 – «Металіст» – 0:5

13.00 – 13.25 Група С Поле 2 «Галичина» – «Верес» – 0:1

14.30 – 14.55 Група С Поле 1 СДЮШОР Ужгород – «Металіст» – 2:0

14.30 – 14.55 Група С Поле 2 СДЮШОР-4 – «Верес» – 0:3

17.30 – 17.55 Група С Поле 1 «Галичина» – СДЮШОР-4 – 0:1

17.30 – 17.55 Група С Поле 2 СДЮШОР Ужгород – «Верес» – 3:1

Турнірна таблиця

1. СДЮШОР (Ужгород) – 4 4 0 0 12–2 12

2. «Металіст» (Харків) – 4 3 0 1 7–2 9

3. «Верес» (Рівне) – 4 2 0 2 5–4 6

4. СДЮШОР-4 (Львів) – 4 1 0 3 1–11 3

5. «Галичина» (Львів) – 4 0 0 4 1–7 0

ДРУГИЙ ГРУПОВИЙ ЕТАП:

11 жовтня (неділя)

Турнір за 13-е – 15-е місця:

Група «Н»:

10.00 – 10.25 Поле 1 Група H «Прикарпаття» – «Юніор» – 1:1

11.00 – 11.25 Поле 2 Група H «Прикарпаття» – «Галичина» – 3:0

12.30 – 12.55 Поле 1 Група H «Юніор» – «Галичина» – 1:4

Турнірна таблиця

1. «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 2 1 1 0 4–1 4

2. «Галичина» (Львів) – 2 1 0 1 4–4 3

3. «Юніор» (Івано-Франківськ) – 2 0 1 1 2–5 1

Турнір за 7-е – 12-е місця:

Група «F»:

09.00 – 9.25 Поле 1 Група F «Полісся» – «Скала» – 2:5

10.00 – 10.25 Поле 2 Група F «Скала» – «Верес» – 2:0

11.30 – 11.55 Поле 1 Група F «Полісся» – «Верес» – 0:3

Турнірна таблиця

1. «Скала» (Моршин) – 2 2 0 0 7–2 6

2. «Верес» (Рівне) – 2 1 0 1 3–2 3

3. «Полісся» (Житомир) – 2 0 0 2 2–8 0

Група «G»:

09.00 – 9.25 Поле 2 Група G «Легія» – «Вісла» – 3:0

10.30 – 10.55 Поле 1 Група G «Вісла» – СДЮШОР-4 – 3:0

11.30 – 11.55 Поле 2 Група G «Легія» – СДЮШОР-4 – 3:0

Турнірна таблиця

1. «Легія» (Варшава) – 2 2 0 0 6–0 6

2. «Вісла» (Краків) – 2 1 0 1 3–3

3. СДЮШОР-4 (Львів) – 2 0 0 2 0–6 0

Півфінал:

Група «D»:

09.30 – 9.55 Поле 1 Група D «Динамо» – «Карпати» – 1:0

10.30 – 10.55 Поле 2 Група D «Карпати» – СДЮШОР Ужгород – 1:4

12.00 – 12.25 Поле 1 Група D «Динамо» – СДЮШОР Ужгород – 1:1

Турнірна таблиця

1. СДЮШОР (Ужгород) – 2 1 1 0 5–2 4

2. «Динамо» (Київ) – 2 1 1 0 2–1 4

3. «Карпати» (Львів) – 2 0 0 2 1–5 0

Група «Е»:

09.30 – 9.55 Поле 2 Група E «Карпати-2» – «Ураган» – 1:0

11.00 – 11.25 Поле 1 Група E «Ураган» – «Металіст» – 0:2

12.00 – 12.25 Поле 2 Група E «Карпати-2» – «Металіст» – 0:3

Турнірна таблиця

1. «Металіст» (Харків) – 2 2 0 0 5–0 6

2. «Карпати-2» (Львів) – 2 1 0 1 1–3 3

3. «Ураган» (Черкаси) – 2 0 0 2 0–3 0

СТИКОВІ МАТЧІ:

12.30 – 12.55 Поле 2 За 11-е місце «Полісся» – СДЮШОР-4 – 0:1

13.00 – 13.25 Поле 1 За 9-е місце «Верес» – «Вісла» – 3:1

13.00 – 13.25 Поле 2 3a 7-е місце «Скала» – «Легія» – 0:4

13.30 – 13.55 Поле 1 3a 5-е місце «Карпати» – «Ураган» – 3:1

13.30 – 13.55 Поле 2 3a 3-є місце «Динамо» – «Карпати-2 – 0:0 (пенальті – 4:2)

14.00 – 14.25 Поле 1 ФІНАЛ СДЮШОР Ужгород – «Металіст» – 1:1 (пенальті – 4:3)

ПІДСУМКОВА ТАБЛИЦЯ:

1. СДЮШОР (Ужгород, на фото)

2. «Металіст» (Харків)

3. «Динамо» (Київ)

4. «Карпати-2» (Львів)

5. «Карпати» (Львів)

6. «Ураган» (Черкаси)

7. «Легія» (Варшава)

8. «Скала» (Моршин)

9. «Верес» (Рівне)

10. «Вісла» (Краків)

11. СДЮШОР-4 (Львів)

12. «Полісся» (Житомир)

13. «Прикарпаття» (Івано-Франківськ)

14. «Галичина» (Львів)

15. «Юніор» (Івано-Франківськ)

КРАЩІ ГРАВЦІ ТУРНІРУ:

воротар – Ілля Попович (СДЮШОР Ужгород)

захисник – Данило Гетьман («Динамо» Київ)

півзахисник – Максим Фостик («Карпати» Львів)

нападник – Сергій Щербіна («Металіст» Харків)

бомбардир – Томаш Вальчак («Легія» Варшава)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити