У Львові завершився ХІ відкритий всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Зимова казка-2015"

15 грудня 12:00
Переглядів: 243
Художня гімнастика

12-13 грудня 2015 року у львівському палаці спорту «Галичина» (вул. Керченська, 8) яскраво завершився ХІ відкритий всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Зимова казка».

У змаганнях взяли участь 320 учасниць віком від 5 років і старших, які представляли команди з міст Києва, Білої Церкви, Дніпропетровська, Нікополя, Мелітополя, Харкова, Чернігова, Рівного, Кіровограда, Кременчука, Славутича, Миколаєва, Чернівців, Ізмаїла, Кривого Рогу, Дніпродзержинська, Вінниці, Калинівки Вінницької області, Черкас, Львова, а також гості з Польщі - Варшави, Кракова, Бельско Бяли.

Змагання проведено львівською ДЮСШ «Галеон» ФСТ «Україна» за підтримки управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації та управління сім’ї, молоді та спорту Львівської міської ради. Головний суддя змагань: Галина Кочергіна (Львів), головний секретар змагань: Тетяна Калашян (Львів).

Турнір юних грацій відбувся у святковій, веселій та невимушеній атмосфері. Розпочинали змагання наймолодші учасниці віком 5-6 років за програмою юнацьких розрядів, а вже справжню майстерність продемонстрували майстри спорту України з художньої гімнастики, кращими серед яких виявилися: львів’янка Дарія Стадницька, Дарія Сич з Дніпропетровська та киянка Яна Кучевська.

Усі призери й переможці змагань після заключного святкового гала-концерту отримали заслужені нагороди та подарунки, в т.ч.з рук Святого Миколая.

Під час параду відкриття, з показовою програмою виступили студенти Львівського державного університету фізичної культури та почесний гість турніру - Заслужений артист України, Президент Західноукраїнської мистецької асоціації «Муза», художній керівник гурту «Олега Кульчицького»маестро Олег Кульчицький.

Переможці ХІ відкритого всеукраїнського турніру з художньої гімнастики «Зимова казка-2015»

У віковій категорії 2009 р.н.:

1. Фролова Каріна, Львів

2. Плахова Юлія, Вінниця

3. Дуб Уляна, Дніпропетровськ

У віковій категорії 2008 р.н:

1. Єргієва Анна, Львів

2. Форналік Зюзанна, Краків

3. Протопопова Христина, Дніпропетровськ

У віковій категорії 2007 р.н:

1. Кондратьєва Софія ,Київ

2. Півторак Катерина, Львів

3. Житняк Вікторія, Львів

У віковій категорії 2006 р.н:

1. Токарська Діана, Львів

2. Глевенко Яна, Дніпропетровськ

3. Бурим Діана, Чернігів

У віковій категорії 2005 р.н:

1. Запорожченко Юлія, Львів

2. Дворецька Анастасія, Дніпропетровськ

3. Дяченко Олена, Львів

У віковій категорії 2004 р.н:

1. Коротецька Дар’я, Дніпропетровськ

2. Сопілка Аліна, Київ

3. Качурівська Анна, Львів

У віковій категорії 2003 р.н:

1. Погранична Христина, Львів

2. Галасюк Анна, Дніпропетровськ

3. Бутрак Соломія, Львів

У віковій категорії 2002 р.н:

1. Височанська Марія, Львів

2. Осадчая Надія, Київ

3. Драгомирецька Катерина, Львів

У віковій категорії 2001-2000 р.н:

1. Бекерська Юлія, Львів

2. Муштаева Маргарита, Дніпропетровськ

3. Черненко Март, Львів

За програмою майстрів спорту:

1. Стадницька Дарія, Львів

2. Сич Дарія, Дніпропетровськ

3. Кучевська Яна, Київ. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити