У Львові завершився міжнародний турнір з художньої гімнастики

14 червня 19:21
Переглядів: 438
Шуварочка-2014

У виставковому центрі ТК «Шувар» завершився одинадцятий міжнародний дитячий турнір з художньої гімнастики «Шуварочка-2014». За найвищі місця на п’єдесталі пошани боролися понад 150 учасниць з України, Польщі та Боснії і Герцеговини.

«З іноземних команд до Львова приїхали лише поляки та представники Боснії і Герцеговини, - каже Ірина Староста, головний суддя змагань.

– Через політичну ситуацію в Україні чимало команд відмовилися їхати до Львова. Загалом, на змаганнях взяло участь понад 150 учасниць з 19-ти різних команд. В індивідуальних змаганнях наймолодшим учасницям було 4-5 років, а найстаршим – 14. Серед учасниць 1999-ого року було чимало кандидаток в майстри спорту.

У кожній категорії дівчата виступали по-різному. Що цікаво, були задіяні усі види художньої гімнастики. Щодо львівських гімнасток, то вони виступили непогано, довівши, що наша школа художньої гімнастики в Україні є однією з провідних. Недарма на чемпіонатах України наші дівчата регулярно потрапляють у топ-шістку кращих»

Крім офіційних змагань серед дітей, відбулося чимало показових та танцювальних виступів. Саме ці виступи і стали для глядачів справжнім подарунком та своєрідним бонусом. Натомість головні грації «Шуварочки» також без подарунків та цінних призів не залишилися. З нагородами повернулися додому й ті учасниці, яким не вдалося потрапити у трійку кращих у своїх категоріях.

Нова «Шуварочка» відбудеться уже наступного року традиційно на другий вікенд червня.

Кращі гімнастки найстаршої групи 1999 р.н.

  1. Жуковська Марта (Львів-Грація)
  2. Зайко Алмедіна (Боснія та Герцеговина)
  3. Вентин Андріана (Львів-Грація)

Кращі гімнастки наймолодшої групи 2009 р.н.

  1. Дмитренко Каріна (Львів-ДЦТСЕ)
  2. Лань Марія (Львів-ДЦТСЕ)
  3. Ухова Кіра (Рівне)

За інформацією пресс-служби ТК "Шувар"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: