У Львові завершився найбільший в Україні міжнародний флорбольний турнір

13 червня 16:16
Переглядів: 404
Флорбол

З 6 по 12 червня у львівському спорткомплексі «Галичина» проходив наймасштабніший флорбольний турнір «Ukraine Open 2016», в якому взяли участь шість країн. Про те, хто ж став переможцем, про особливості цьогорічного чемпіонату, результати львівського «Лембергу» і подальші плани – читайте далі.

Перші три дні чемпіонату були присвячені юніорам, глядачі мали змогу поспостерігати за майбутнім українського флорболу . Адже, за декілька років ці малюки формуватимуть основні склади українських клубів.

Роман Лозинський, голова Львівської обласної флорбольної федерації, та організатор турніру, розповів, чим вирізнявся цьогорічній «Ukraine Open» для наймолодших: "За всю історію турніру, вперше наші молодші команди грають у тому ж залі, що й дорослі. Але ми плануємо продовжувати цю тенденцію, і протягом наступного сезону активно працюватимемо, шукаючи нові юніорські команди не лише в Україні, але й за кордоном, які зможуть приїхати на турнір у 2017. Думаю, це підбадьорить і неабияк заохотить молодших гравців українських клубів...".

Протягом перших днів турніру активно прибували іноземні гості. Команди зі Швейцарії, Англії, Латвії, Білорусії та Польщі насолоджувались чудовими львівськими краєвидами та готувались до ігор. Бенджамін Люті, директор міжнародної спортивної асоціації «Floorball for all» задоволений організацією чемпіонату. З однойменною командою зі Швейцарії, вони не лише здобули бронзу чемпіонату у категорії «Men Pro», але й долучились до благодійного проекту «Любіть робити добро». Завдяки їм тепер двадцять маленьких українців з малозабезпечених сімей зможуть приєднатись до щорічного спортивного флорбольного табору посеред мальовничих Карпатських гір. «Ми раді стати частиною великої справи», - говорить Бенджамін.

Команди львівського флорбольного клубу отримали медалі відразу у кількох категоріях. «Лемберг Титани» завоювали бронзу в категорії «U-11», «Лемберг-2» - вибороли бронзу в категорії «Men», і «Лемберг Леви» почесно посіли друге призове місце, отримавши срібло в категорії «U-15».

Переможцями турніру у категорії «Men Pro» стала команда з Великої Британії «Hastings Predators». Вони впевнено вибороли свою золоту медаль у латвійської команди «Vimba», і завершили чемпіонат «Ukraine Open 2016». Каспарс Максімовс, капітан британської команди прокоментував: «Насправді у нас не було жодного легкого матчу, кожна перемога була важкою і суперники дійсно достойні. Я дуже радий бачити високу організацію всього турніру і точно приїду на «Ukraine Open 2017»!»

Отже, турнір завершено, переможців визначено, іноземців та українських гостей відправлено по домівках. Але львівський флорбольний клуб «Лемберг» продовжує свою невтомну працю. Вже у середу розпочинається перший заїзд дитячого спортивного табору в селі Тисовиця. У флорболу в Україні велике майбутнє, то ж не варто зупинятись на досягнутому!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: