У Львові завершився перший етап Кубка України з волейболу серед чоловіків

25 жовтня 09:30
Переглядів: 136
Кажани

З 22 по 24 жовтня у Львові в палаці спорту «Галичина» (вул. Керченська, 8) відбувся перший етап Кубка України з волейболу серед чоловічих команд 2015 року. За вихід до другого етапу змагань вели боротьбу чотири команди: «Барком-Кажани» (Львів), «Барком-Кажани-2» (Львів), ВК «Вінниця» та «Родничок-Колос» (Новоселиця, Чернівецька обл).

Усі команди зіграли матчі одноколового турніру, після якого і визначилися дві кращі команди, які і продовжать боротьбу за Кубок України. Другий етап Кубка України з волейболу, до якого увійдуть по дві кращі команди з чотирьох груп, відбудеться з 26 по 29 листопада. Фінальна частина змагань запланована на 25–27 грудня.

Як інформує kazhany.lviv.ua, вчора, 24 жовтня, відбулися два заключні матчі.

«Барком-Кажани» – «Родничок-Колос» – 3:0 (25:18, 25:17, 25:20)

Команда Яна Суха прогнозовано обіграла суперника. «Родничок-Колос» як не старався у цьому поєдинку, до сенсації було далеко. Ян Сух у цьому матчі чимало ескпериментував зі складом, кількох осовних гравців вирішив на задіювати у цьому поєдинку. Клас та майстерність «кажанів» виявилися на головою вищою, аніж у суперника. Це все і відбилося у рахунку. Господарі святкували перемогу у трьох сетах і посіли перше місце в групі.

«Барком-Кажани-2» – ВК «Вінниця» – 0:3 (20:25, 9:25, 15:25)

Команді «Барком-Кажани-2» не вдалося здобути свою перемогу на першому етапі Кубка України. Для вишолігової команди зі Львова, як і для «Родничка-Колоса», перший етап став останнім. На рівних боротися з суперником із Суперліги команді Владислава Лазарчука вдалося лише у першому сеті. Провал львівської команди у другому сеті та значно краща гра суперника у третій партії і вирішили долю цього протистояння. Перемігши з рахунком 3:0, гравці «Вінниці» з другого місця вийшли до другого етапу Кубка України.