У Львові завершився півфінал чемпіонату України з шахів серед чоловіків

12 липня 09:33
Переглядів: 225
шахи

У Львові фінішував півфінальний турнір чемпіонату України з класичних шахів серед чоловіків

Ці представницькі змагання відбулися під егідою Міністерства молоді та спорту України, всеукраїнської та обласної федерацій шахів й за підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації. Головний суддя змагань – арбітр ФІДЕ Олександр Прохоров (м. Львів), головний секретар змагань – арбітр ФІДЕ Олег Товчига (м. Київ); суддя-організатор – Назар Фірман (м. Львів)

У змаганнях взяли участь 154 шахісти, серед них 16 міжнародних гросмейстерів, 17 міжнародних майстрів, 13 майстрів ФІДЕ та 10 майстрів спорту України, загалом було представлено команди усіх регіонів України, крім шахістів Рівненської та Черкаської областей.

В урочистій церемонії закриття змагань на нагородження переможців взяли участь начальник управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода, віце-президент федерації шахів України Юрій Гнип, віце-президент Львівської обласної шахової федерації Андрій Матвійчук.

Переможці та призери були нагороджені дипломами, медалями Міністерства молоді та спорту України, а 8 кращих шахістів півфіналу отримали від президента Федерації шахів України сертифікати на грошові винагороди, а також сувенірні подарунки від Львівської обласної шахової федерації.

Право взяти участь у фіналі чемпіонату України з шахів серед чоловіків 2015 року вибороли:

  • Валерій Невєров – Харківська область, І місце
  • Віталій Сивук – Миколаївська область, ІІ місце
  • Олександр Зубарєв – Запорізька область, ІІІ місце
  • Олександр Ковчан – Харківська область, 4-е місце
  • Мартин Кравців – Львівська область, 5-е місце
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: