У Львові завершився тенісний турнір-меморіал Федора Кулечка

11 травня 15:19
Переглядів: 232
Теніс

У Львові на відкритих кортах палацу спорту Україна завершився ювілейний 15-ий всеукраїнський дитячий тенісний турнір у пам’ять про Федора Кулечка. Львів’яни зібрали врожай нагород різного ґатунку.

За словами головного судді змагань Анатолія Стасюка, на змагання до міста Лева приїхали близько 70-ти юних тенісистів з усієї західної України, а також з Києва та Криму. Серед учасників турніру була і дівчина, що на даний час проживає у Лондоні. Загалом, на відкритих кортах палацу спорту «Україна» за головні призи змагалися діти віком до 12-ти та до 14-ти років.

У змаганнях найстаршої вікової групи до 14-ти років рівних не було Маркіяну Лебяку зі Львова. У фіналі турніру він обіграв свого земляка Віктора Колесниченка – 6:0, 6:0. Серед дівчат найсильнішою на меморіалі Федора Кулечка виявилася львів’янка Анна Нападій. У фіналі вона перемогла Анну Мартемянову зі Львова – 6:2, 6:2.

Львів’яни Дем’ян Мороз та Нестор Воронич вийшли у фінал одиночного турніру хлопців до 12-ти років. З рахунком 1:4, 5:3, 4:0 перемогу святкував Мороз. У змаганнях дівчат до 12-ти років найсильнішою виявилася Мирослава Глібчук з Тячева, що у Закарпатській області. У фіналі вона заставила зачохлити ракетку львів’янку Анастасію Якубечко – 4:2, 4:2.

Окрім змагань в одиночному розряді, відбулися і парні. Львів’яни Віктор Колесниченко та Роман Швед перемогли у віковій категорії до 14-ти років. Львів’янки Анна Мартемянова та Олена Лазаренко тріумфували у цій віковій категорії серед дівчат. Розіграли Кубки за перші місця у парному розряді і хлопці та дівчата віком до 12-ти років. Нестро Воронич та Богдан Голик (обидва Львів) перемогли у змаганнях хлопців, а Мирослава Глібчук (Тячів)  та Яна Кирилюк (Новояворівськ) – у змаганнях дівчат.

З рук сина Федора Кулечка Юрія, до речі, головного спонсора та організатора турніру, юні майстри великої ракетки отримали цінні подарунки, серед яких були кубки, грамоти, а також грошові винагороди.

P.S. Серед ветеранів спорту ім’я Федора Григоровича Кулечка (1910 – 2000 рр.) легендарне. Його життя – важлива сторінка історії всього українського спорту. В далекому 1924-ому році 14-хлопець вперше прийшов на корти Львівської цитаделі й відтоді теніс і Кулечко були нерозлучними, а повітря тенісного корту, як визнав сам тренер – найсолодшим для нього…

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: