У Львові завершився турнір зі стрільби з лука "Олімпіійські надії-2014"

02 травня 14:39
Переглядів: 207
стрільба з лука

У Львові, на базі СДЮШОР «Електрон» (вул. Грабовського, 11) відбулися традиційні ХVІІ міжнародні змагання «Олімпійські надії» зі стрільби з лука серед юніорів та юнаків.

Цей представницький спортивний захід проводився Міністерством молоді та спорту України під патронатом НОК України за вагомого сприяння управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Федерації стрільби з лука України, відділення НОК України у Львівській області, Львівської обласної організації ФСТ «Україна» та Львівської обласної федерації стрільби з лука.

Цьогоріч у змаганнях взяли участь 164 спортсмени з 8 областей України та м. Київ, серед яких 64 хлопця, 36 дівчат, 39 юніорів та 25 юніорок.

Учасників змагань вітали та нагороджували представники спортивної громадськості та владних органів Львівщини, серед яких державний тренер зі стрільби з лука Михайло Пінчук, начальник управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, перший заступник голови відділення НОК України у Львівській області Юрій Майборода, голова обласної організації ФСТ «Україна» Роман Шиманський, почесний гість – віце-президент федерації сучасного п’ятиборства України, чемпіон світу Леонід Іванов, голова обласної федерації стрільби з лука Олександр Калініченко та ін.

Михайло Пінчук вручив молодим талановитим лучникам України: Малику Михайлу-Ярославу (Львів), Комару Антону (Рівне), Куцому Валентину (Суми) сертифікати Всесвітньої федерації стрільби з лука про встановлення нового світового рекорду в командному фінальному раунді (237 очок) на чемпіонаті світу зі стрільби з лука в приміщенні серед юніорів (м.Ним, Франція,2014).

Загалом «Олімпійські надії» відбулися на високому спортивно-технічному рівні та по-справжньому у спортивній, мирній, приязній атмосфері.

Організатори переконані, що саме на цьому турнірі змагалася майбутня слава лучного спорту України.

За результатами особистої першості переможцями та призерами серед дівчат стали:

1 місце – мс Трапезнікова Соломія – Львів – ЗСУ, КДЮСШ № 1 СКА

2 місце – мс Гнип Соломія – Львів – Львівське УФК, КДЮСШ № 1 СКА

3 місце – мс Антонова Ксенія – Львів – Україна, СДЮШОР «Електрон»

Серед юнаків переможцями та призерами стали:

1 місце – мс Комар Антон – Рівненська обл., МОН

2 місце – мс Виноградов Артем – Львів – Львівське УФК, Україна

3 місце – кмс Гуліч Ігор – Харків, СДЮШОР

В командному фінальному раунді серед дівчат переможцями та призерами стали:

І місце – КДЮСШ-1 СКА (Львів) в складі: Трапезнікова Соломія, Гнип Соломія, Шмульська Ірина.

ІІ місце – Харківська область–1

ІІІ місце – СДЮШОР «Електрон»(Львів) в складі: Антонова Ксенія, Іванова Таїсія, Борзенко Ольга.

В командному фінальному раунді серед юнаків переможцями та призерами стали:

І місце – Харківська область–1.

ІІ місце – СДЮШОР «Електрон» (Львів) в складі: Букатевич Борис, Бучак Остап, Кметь Ростислав.

ІІІ місце – СДЮШОР «Електрон» 2 (Львів) в складі: Журило Максим, Руссо Анатолій, Виноградов Артем.

В командному фінальному раунді серед змішаних команд переможцями та призерами стали:

1 місце – Чернівецька область-1

ІІ місце – Сумська область

ІІІ місце – КДЮСШ № 1 СКА (Львів) в складі: Трапезнікова Соломія, Бужович Любомир.

За результатами особистої першості переможцями та призерами серед юніорок стали:

1 місце – мсмк Поліна Родіонова – м. Суми, Динамо

2 місце – мс Перекута Надія – м. Чернівці, Україна/ШВСМ

3 місце – мс Гарамова Римма – м. Харків, СДЮШОР

Серед юніорів переможцями та призерами стали:

1 місце – мсмк Куций Валентин – м. Суми, Динамо

2 місце – мс Півень Олег – м.Львів, МОН/Медін

3 місце – мс Островський Михайло, Львів – ЗСУ, ШВСМ/КДЮСШ № 1 СКА

В командному фінальному раунді серед юніорок переможцями та призерами стали:

І місце – КДЮСШ № 1 СКА (Львів) в складі: Струк Мар’яна, Баранюк Олена, Копичин Катерина.

ІІ місце – м. Київ

ІІІ місце – СДЮШОР «Електрон» 2 (Львів) в складі: Стадник Олена, Плотнікова Катерина, Дмитренко Анастасія.

В командному фінальному раунді серед юніорів переможцями та призерами стали:

І місце – Львівська ШВСМ в складі: Островський Михайло, Рожко Олег, Малик Михайло-Ярослав.

ІІ місце – КДЮСШ № 1 СКА (Львів) в складі: Макаревич Сергій, Філяс Ярослав, Забор Орест.

ІІІ місце – ДЮСШ «Олімпія» (Львів) в складі: Мамчур Орест, Хорошун Максим, Вінцковський Андрій.

В командному фінальному раунді серед змішаних команд переможцями та призерами стали:

І місце – Сумська область

ІІ місце – Чернівецька область

ІІІ місце – Харківська область – 1.

Також на цих змаганнях за сприятливих погодних умов п’ятеро спортсменів виконали норматив «Майстер спорту України» зі стрільби з лука, серед яких і представник Львівщини: Філяс Ярослав – ЗСУ, КДЮСШ № 1 СКА – тренер Ю.Раппопорт.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити