У матч-реванші ФК "Тернопіль" поступився "Колосу"

03 березня 08:30
Переглядів: 66
ФК Тернопіль

Вчора, 2 березня, у другому за два дні поєдинку між ФК «Тернопіль» і ковалівським «Колосом» перемогу святкував чемпіон Київської області – 3:1.

Старт матчу був за тернополянами, які в дебюті подали одразу три кутових, але в підсумку не зуміли витиснути з них бодай одного гола, хоча й були близькими до цього. Ближче до середини тайму після вкидання ауту Андрієм Дубчаком м’яч потрапив до нападника Богдана Семенця, однак той пробив над «дев’яткою». На 31 хвилині вже Олександр Кіцак намагався метрів з 30-ти закинути м’яча за комірець кіперові «Колоса», але той неймовірним чином зумів ліквідувати небезпеку. Але перевага ФК «Тернопіль» таки втілилася в забитий гол. На останній хвилині першого тайму простріл Ростислава Волошиновича замикав Сергій Полянчук. Фланговий півзахисник муніципалів з близької відстані (до воріт залишалося якихось п’ять метрів) примудрився потрапити у воротаря, однак, на щастя, той не зафіксував м’яча в руках і він опинився за лінією воріт (0:1).

На жаль, втримати перевагу тернополяни не зуміли. Велика кількість замін не послужила стрункості в їх грі. Як наслідок, уже на 48 хвилині з зони лівого оборонця Андрія Дубчака був забитий перший гол у ворота «свіжого» кіпера Сергія Русана. Точним виявився удар у дальній від воротаря кут воріт – 1:1. Незадовго Ігор Курило порушив правила в карній зоні і суперник покарав тернополян точним ударом з пенальті (2:1). І, насамкінець, після кутового нападник «Колоса» Василь Коропецький (до речі, виступає у Тернопільській вищій футзальній лізі, захищаючи кольори місцевого «Металіста»), буквально з трьох метрів вколотив м’яча у ворота Русана (3:1). Після пропущеного голу в тернополян було дві нагоди, щоб скоротити рахунок, або навіть його зрівняти. В першому випадку після проходу по правому флангу Руслана Луцика і наступного навісу Іван Тарабалка просто зобов’язаний був замикати дальню стійку, однак пробив трішки не точно, а в другому – після кутового молодий захисник Олег Тракало підключився на кутовий, але не зумів як слід розпорядитися м’ячем перебуваючи всього в кількох метрах від воріт.

ФК “Тернопіль» у звітному матчі виступав у такому складі: Чернобай – Курило, Кондзьолка, Дубчак, Клекот – Богданов, Кіцак, Волошинович, Гаврилюк, Полянчук – Семенець. На заміну в другому таймі виходили – Русан, Кривий, Луцик, Тракало, Тарабалка, гравець на перегляді (захисник).

Цим матчем ФК «Тернопіль» завершив київський навчально-тренувальний збір. Сьогодні по обіді клубний автобус муніципалів взяв курс на Тернопіль.