У матчі аутсайдерів сильніші івано-франківці: "Епіцентр К" - "Епіцентр К10" 4:5

11 грудня 08:32
Переглядів: 135
епіцентр

У матчі п’ятого туру в Чернівцях зустрічались два аутсайдера Першої ліги. Після трьох матчів в обох команд було нуль в графі очки. І якщо результат дебютанта «Епіцентр К» нікого не дивував, то бачити там івано-франківців було не звично. «Епіцентр К10» вже має досвід виступів у Першій лізі, показує досить цікавий футзал, але ніяк не міг заробити свої перші очки.

Після вильоту із Кубка України гравцям «Епіцентр К10» було важливо перемогти щоб здобути психологічну впевненість. Суперник був підходящий. Господарі свої попередня три матчі програли із загальним рахунком 6:21. Результат франківчан був кращим 7:12.

Початок матчу був повністю за франківчанами. Кращий бомбардир команди та її капітан Назарій Данів за перші дві хвилини оформив дубль. Але розвинути успіх, або втримати результат гостям не вдалось. Спершу на восьмій хвилині один гол відіграв Олексій Бакалярик, а на останній хвилині матчу Андрій Беженар реалізував дабл-пенальті. Так, що на перерву команди пішли за нічийного рахунку.

Гойдалки продовжились і в другому таймі. Спершу Ярослав Галян вивів гостей вперед. Через чотири хвилини буковинці зрівняли рахунок, але з разу ж пропустили. Відзначився Василь Красій. Цього разу франківчани змогли не тільки втримати перевагу, а й збільшити її. Віталій Рябоконь зробив рахунок 3:5 на користь  «Епіцентр К10». Господарі до кінця зустрічі змогли тільки відіграти один м’яч. Дався в знаки більший досвід франківців, які впевнено провели кінцівку та не допускали помилок біля своїх воріт.

Після перемоги в Чернівцях «Епіцентр К10» продовжує залишатись на шостому, передостанньому місці, але тепер команда Романа Ярого відстає тільки на одне очко від «Рятувальника», який зіграв на матч більше.

Назарій Данів оформивши дубль довів кількість своїх голів цього сезону у Першій лізі до шести. Та вийшов на третю сходинку в списку бомбардирів. Лідирує ж Андрій Анцибор із «Рятувальника» на його рахунку 11 голів. Віталій Рябоконь забив свій другий гол у сезоні. Для Ярослава Галяна і Василя Красія це були перші голи у чемпіонаті. Тарас Томин заробив своє друге попередження в чемпіонаті, а Галян перше.

Перша ліга, 5 тур

Арбітри: В. Дзюра (Рівне), М. Слободянюк (Вінниця), О. Плахов (Чернівці)

Хронометрист: І. Горбатюк (Чернівці)

Суддівський спостерігач: В. Калічак (Львів)

«Епіцентр К» (Чернівці) – «Епіцентр К10» (Івано-Франківськ) 4:5

Голи: Бакалярик, 8, 36, Беженар, 20, Василь Савчук, 30 – Данів, 1, 2, Галян, 24, Красій, 30, Рябоконь, 33.

Попередження: Назарко, 20 – Галян, 14, Томин, 24.

«Епіцентр К»: Храпко, Бакалярик, Куляк, Середюк, Хандій – Беженар, В. Савчук, А. Савчук, Давидний, Кознюк, Назарко, Кривинчук.

Головний тренер: Валерій Кривинчук.

«Епіцентр К10»: Русак, Рябоконь, Данів (к), Прокопів, Ярий – Прокоп, Красій, Томин, Галян, Гаврилків, Федик (вор), Клепко (вор).

Головний тренер: Роман Ярий.