"У матчі Україна – Румунія можемо очікувати цікавого футболу" - Олександр Чижевський

29 травня 18:36
Переглядів: 134
Олександр Чижевський

Відомий у минулому футболіст, а нині один з тренерів «Карпат» Олександр Чижевський розповів, чого він чекає від товариського матчу між збірними України та Румунії, який відбудеться сьогодні в Турині.

«На мій погляд, з перших хвилин Михайло Фоменко виставить оптимальний склад, а в ході гри буде випускати виконавців на проблемні позиції. Решту гравців, тих, хто на Євро-2016 буде резервістами, тренерський штаб бачить в тренувальному процесі.

Проблемним для нашої команди вважаю насамперед амплуа лівого захисника. Так, В’ячеслав Шевчук незважаючи на вік, виглядає прекрасно. Але не дай Бог йому зламатися, як альтернативи просто не буде. Також немає особливої заміни і для Андрія Ярмоленка з Євгеном Коноплянкою. Можливо, Олександр Караваєв і Олег Гусєв, а от Іван Петряк, незважаючи на старанність, ще сируватий.

Правильно тренери вирішили, запросивши до табору збірної Євгена Селезньова. Людина пройшла весь відбірковий цикл, принесла багато користі. Не думаю, що Євгенія варто позбавляти можливості зіграти на Чемпіонаті Європи тільки тому, що він виступав у Росії. Тим більше, що конкуренції в нападі не вистачає. Є Роман Зозуля, але Філіпу Будковському не вистачає досвіду, а Артем Кравець нестабільно грав в Німеччині.

А ось травма Анатолія Тимощука турбує під іншим кутом зору. Звичайно, конкуренція на цій позиції висока і замінити Анатолія є ким. Однак футболіст, який віддав збірній стільки років, просто зобов’язаний бути в заявці. Більш того, упевнений, Тимощук там буде.

Що стосується матчу з румунами, то думаю, що Фоменко буде налаштовувати команду на досягнення позитивного результату. Можлива зустріч на континентальній першості тренерів обох збірних сильно стримувати не повинна, адже зараз суперники можуть зіграти однією тактикою, а завтра – іншою. Упевнений, Фоменко і Ангел Іорданеску перед цим матчем переглянули мінімум по п’ять поєдинків майбутнього суперника і з можливостями всіх футболістів знайомі відмінно. Приховувати нічого, а значить можемо очікувати цікавого футболу», – сказав Олександр Чижевський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: