У Мінагрополітиці урочисто привітали Олену Підгрушну

31 березня 19:53
Переглядів: 179
підгрушна

26 березня у Мінагрполітиці України урочисто привітали з перемогою на Олімпійських іграх у Сочі 2014 року українську біатлоністку, вихованку Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос" АПК України, заслуженого майстра спорту України, чемпіонку світу, п’ятиразову чемпіонку Європи, переможницю і призерку етапів кубка світу з біатлону Олену Підгрушну.

У вітальному слові Міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка наголосив: "Я пишаюсь українською землею, яка народжує таких сильних духом людей як Олена. Велика пошана нашим спортсменам, які силою власної волі і величезними зусиллями досягають таких висот, і завдячуючи яким в різних куточках світу звучить гімн України і піднімається державний прапор".

Також міністр привітав Олену Підгрушну з призначенням на посаду заступника Міністра молоді та спорту України. Олена Михайлівна у свою чергу пообіцяла відтепер докладати всі свої уміння, силу, волю і витримку до роботи на новій посаді на благо української держави та для реалізації в Україні державної політики у молодіжній сфері, сфері фізичної культури і спорту.

На урочистостях також були присутні делегати VІІІ позачергового з”їзду Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос" агропромислового розвитку України від Тернопільщини.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: