У міні-футболі змагались викладачі та працівники професійно-технічних навчальних закладів області

13 січня 09:30
Переглядів: 158
Футзал

Команди Лановецької філії «Тернопільського професійного коледжу підвищеної фізичної та військової підготовки», відділення професійної підготовки Технічного коледжу ТНТУ імені І.Пулюя, Тернопільського центру професійно-технічної освіти, Тернопільського ВПУ №4 імені М.Паращука та Тернопільського ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі стали учасниками змагань з міні-футболу на Кубок Святого Миколая серед викладачів та працівників професійно-технічних навчальних закладів області. Такий турнір традиційно проводить Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі.

Як повідомляє офіційний Інтернет-сайт Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України, змагання відбулись за коловою системою. Переможцем стала команда Тернопільського центру професійно-технічної освіти. Друге місце здобули господарі змагань. Третю сходинку посіла команда Лановецької філії ТПК ПФВП.

Нагороджували переможців та призерів начальник обласного відділення КФВС МОН України Олександр Бірюков, директор ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі Андрій Каплун та заступник директора Марія Денисюк. Переможці отримали перехідний Кубок, грамоти та солодощі від Св. Миколая.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: