У Мінмолодьспорту слухали звіт про фізичну культуру на Прикарпатті

11 лютого 10:30
Переглядів: 87
День фізичної культури і спорту

3 лютого 2016 року в Мінмолодьспорту відбулось засідання комісії з прийому звітності за формою № 2-ФК (річна) “Звіт з фізичної культури і спорту” під головуванням заступника голови комісії – директора департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту Вадима Стеценка.

На засіданні заслухали звіт начальника управління молоді і спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації Ростислава Микитюка про роботу, яка протягом 2015 року була спрямована на поліпшення стану розвитку фізичної культури і спорту, розвиток спорту вищих досягнень, організацію та проведення фізкультурно-спортивних заходів серед широких верств населення, залучення їх до занять фізичною культурою та спортом, розвиток спортивної інфраструктури, підвищення ефективності функціонування дитячо-юнацьких спортивних шкіл тощо.

Управлінню молоді і спорту Івано-Франківської ОДА вручили кубок від Міністерства за 3-тє місце за підсумками минулого року за спортивну роботу.

Натомість, як розповів заступник начальника управління Назар Павлів, у Міністерстві висловили стурбованісти тим, що цю структуру ліквідовують. І це на фоні того, що в міській раді м.Івано-Франківська з точністю до навпаки – створюють управління молоді і спорту.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: