У Мінмолодьспорту заслухали звіт роботи управління фізичної культури та спорту Львівської області

25 лютого 18:15
Переглядів: 131
Спорт

25 лютого 2016 року в Мінмолодьспорту відбулось засідання комісії з прийому звітності за формою № 2-ФК (річна) "Звіт з фізичної культури і спорту" від управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації.

У засіданні взяли участь заступник Міністра молоді та спорту України Ярослав Войтович, керівний склад Міністерства, представники фізкультурно-спортивних товариств та відомчих фізкультурно-спортивних організацій.

Під час засідання начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Юрій Майборода доповів про стан розвитку фізичної культури і спорту в області та хід підготовки спортсменів до участі в XXXI Іграх Олімпіади і XV Літніх Паралімпійських іграх.

Він також поінформував комісію про хід підготовки до матчу за звання чемпіонки світу з шахів серед жінок між чинною чемпіонкою — львів’янкою Марією Музичук та претенденткою на титул — китаянкою Хоу Іфань. Як відомо, матч за звання чемпіонки світу з шахів відбудеться вперше за історію незалежності України у Львові 1-18 березня.

Рішенням комісії одноголосно було ухвалено звіт управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: