У місті Городку Хмельницької області завершився чемпіонат України з важкої атлетики

21 жовтня 07:14
Переглядів: 341
важка атлетика

У місті Городок Хмельницької області у період з 16 до 19 жовтня відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок.

Під час урочистої церемонії відбулося й святкове відкриття нового унікального спеціалізованого спортивного комплексу «Епіцентр».

На святковому відкритті сучасного спортивного клубу «Епіцентр» взяли участь президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, заступник Міністра молоді та спорту України Ніна Уманець, почесний президент спортивного клубу «Епіцентр» Галина Герега, Олімпійські чемпіони та призери Олексій Торохтій, Юлія Калина, Юлія Паратова, Олена Говорова, Ірина Мерлені, Яна Шемякіна, Наталя Скакун, Ольга Коробка, Ігор Разорьонов, Денис Готфрід та багато інших, які дали старт чемпіонату України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок.

Загалом у змаганнях взяло участь 230 учасників, які представляли команди 22 областей України та міста Києва.

Збірна команда Львівської області була представлена 11 кращими важкоатлетами (9 чоловіків та 2 жінки), тренер-представник Володимир Науменко.

В загальнокомандному заліку чоловіча збірна команда області посіла почесне третє місце, здобувши 800 очок. На другу сходинку п’єдесталу пошани піднялися, зокрема, вихованці Жидачівщини Василь Калапач (тренери Єсін С., Хома М.), який у сумі двоборства показав результат 261 кг у ваговій категорії до 69 кілограмів та Віталій Олевич (тренери Гентош А., Гентош В.) який у ваговій категорії до 85 кілограмів набрав у загальній сумі 323 кг.

Першими при цьому фінішували господарі - важкоатлети Хмельниччини (937 очок), на другому місці - збірна Волинської області (832 очки).

У загальнокомандній першості серед жінок перемогу святкували важкоатлетки Херсонської області (862 очки), на другому місці опинилася збірна Тернопільщини (707 очок), на третьому – збірна Донецької області (705 очок). Збірна Львівщини, у складі якої виступали Л. Мокруха (63 кг, 7 місце) та М. Виздрик (75 кг, 5 місце), посіла 16 місце (148 очок).

Інші члени збірної Львівської області продемонстрували такі результати:

  • О. Стецяк, 56 кг                    7 місце
  • М. Махмудов, 62 кг              6 місце
  • Ю. Джива, 62 кг                    5 місце
  • А. Гордишинський, 69 кг     7 місце
  • В. Гоза, 105 кг                      7 місце
  • І. Шимечко, + 105 кг             6 місце

Юрій Лилик при цьому виконав норматив «Майстра спорту України».

Вітаємо спортсменів та тренерський колектив з успішним виступом на чемпіонаті України з важкої атлетики 2014 року! 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: