У місті Лева "Ураган" гратиме одразу без чотирьох збірників

01 вересня 10:00
Переглядів: 159
Кубок Львівщини

Наступного тижня у місті Лева пройде традиційний, вже сьомий за ліком, футзальний турнір "Кубок Львівщини-2016". Впродовж чотирьох днів, з 7 по 10 вересня, на майданчику місцевого Палацу спорту "Галичина" за головний трофей поведуть боротьбу вісім команд, поділених згідно жеребу на дві групи.

Івано-франківський "Ураган" потрапив до групи А, де за три дні зіграє з дублем львівської "Енергії" - командою "ЛДУФК-Енергія" (7 вересня), хмельницьким "Соколом" (8 вересня) та з об'єднаною командою "ЛТК-ІнБев-НПУ" (9 вересня). В іншій групі Б змагатимуться львівська "Енергія"юніорська збірна України U-19, місцевий аматорський колектив "Львів Юнайтед" та першоліговий "Епіцентр-К Авангард" з Одеси. У завершальний день турніру відбудуться стикові матчі.

На турнірі у місті Лева "Ураган" зіграє без чотирьох гравців. Петро Шотурма і Сергій Коваль, а також тренер воротарів Владислав Корнєєв у складі національної збірної відправилися до Колумбії, де 10 вересня стартує фінальна частина чемпіонату світу. НатомістьВасиль Кефа (13.01.97) і Назар Швед (16.03.97) отримали виклик до лав юніорської збірної України U-19. Тож не виключено, що на"Кубку Львівщини-2016" "ураганівські" збірники можуть зіграти проти своїх одноклубників - у завершальний день змагань, 10 вересня.

Нагадаємо, минулого року головний трофей вперше дістався львівській "Енергії", яка у напруженому фіналі здолала молодіжну збірну України - 4:3. А "Ураган" у матчі за третє місце поступився хмельницькому "Спортлідеру+" - 1:4. Щоправда, торік за у складі української "молодіжки" грали одразу шестеро "ураганівців" - Біров, Горбатий, Цілик, Пелех, Лясковський і Горпинич.

КАЛЕНДАР ІГОР "КУБКУ ЛЬВІВЩИНИ-2016"

Група А: "ЛДУФК-Енергія" (Львів), "Ураган" (Івано-Франківськ), "Сокіл" (Хмельницький), "ЛТК-ІнБев-НПУ" (Київ).

Група Б: "Енергія" (Львів), збірна України U-19, "Львів Юнайтед" (Львів), "Епіцентр-К Авангард" (Одеса).

1 день - 7 вересня (середа)
12.00 УКРАЇНА U-19 – ЛЬВІВ ЮНАЙТЕД 
14.00 ЛТК-ІНБЕВ-НПУ – СОКІЛ
16.00 ЛДУФК-ЕНЕРГІЯ – УРАГАН
18.00 ЕНЕРГІЯ – ЕПІЦЕНТР-К АВАНГАРД
 
2 день - 8 вересня (четвер)
12.00 УРАГАН – СОКІЛ
14.00 ЕПІЦЕНТР-К АВАНГАРД – УКРАЇНА U-19
16.00 ЛЬВІВ ЮНАЙТЕД – ЕНЕРГІЯ
18.00 ЛТК-ІНБЕВ-НПУ – ЛДУФК-ЕНЕРГІЯ
 
3 день - 9 вересня (п'ятниця)
11.00 ЕПІЦЕНТР-К АВАНГАРД – ЛЬВІВ ЮНАЙТЕД 
13.00 ЛДУФК-ЕНЕРГІЯ – СОКІЛ
15.00 УРАГАН – ЛТК-ІНБЕВ-НПУ 
17.00 УКРАЇНА U-19 – ЕНЕРГІЯ
 
4 день - 10 вересня (субота)
10:00 матч за 7-е місце (А4–Б4)
12:00 матч за 5-е місце (А3–Б3)
14:00 матч за 3-є місце (А2–Б2)
16:00 фінал (А1–Б1)
17:30 офіційне закриття турніру, нагородження

УСІ ФІНАЛИ ТУРНІРУ "LVIV OPEN CUP":
2015 "Енергія" (Львів) - збірна України U-21 - 4:3
2014 "Спортлідер+" (Хмельницький) - "Ураган" (Івано-Франківськ) - 5:2
2013 "Тулпар" (Караганда, Казахстан) - "Газпром-Югра" (Югорськ, Росія) - 4:4, дод. час 1:0
2012 "Газпром-Югра" (Югорськ, Росія) - "Іберія Стар" (Тбілісі, Грузія) - 2:3
2011 "Іберія Стар" (Тбілісі, Грузія) - ЦСКА (Москва, Росія) - 3:3, по пенальті 7:8
2010 "Іберія Стар" (Тбілісі, Грузія) - "Тайм" (Львів, Україна) - 1:1, по пенальті 3:5

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити