У міжсезоння Галичанка втратила трьох досвідчених волейболісток

04 жовтня 22:02
Переглядів: 134
Волейбол

Тернопільська Галичанка підійшла до нового сезону з новим титульним спонсором та із серйозними кадровими втратами.

— Розкажіть про етапи підготовки. Як ви оцінюєте роботу, проведену у міжсезоння?

— Основну частину підготовки ми провели на своєї базі в Тернополі. Крім традиційного домашнього турніру пам’яті Сергія Юрія, зіграли ще в турнірі студентських команд у Варшаві. Рівень польського турніру, мабуть, не дуже високий, але для сьогоднішнього стану команди це те, що треба, а треба нам, звісно, ігрова практика. Посіли ми у Варшаві друге місце, хоча повинні були вигравати і сам турнір, і останню гру цих змагань — не вистачило загартованості, все ж таки колектив серйозно омолодився .

— Розкажіть про втрати та придбання? В якій мірі у зв’язку з цим змінився кадровий потенціал команди?

— Галичанка втратила трьох досвідчених волейболісток — Наталю Чернецьку та Юлію Палій, які завершили кар’єру, а також Вікторію Дельрос, котра, як відомо, перейшла до відомої французької команди Канни. Звісно, маємо складнощі в прийомі. Замість Вікторії на важливій позиції ліберо ії сестра Вероніка, якій тільки шістнадцять років, тож від неї поки важко чекати стабільної гри. Розраховую, що допоможе нам в прийомі Тетяна Карпушина, яку ми взяли в оренду в южненському Хіміку. Звісно, вона не мала багато ігрової практики, і це мінус, але робота в системі напевно принесла свої плоди. Гадаю, що вона вийде в стартовому складі вже з перших матчів.

— Які цілі ставите перед командою у чемпіонаті України

— Для початку треба потрапити у першу четвірку за підсумками регулярному чемпіонату. Дуже хочеться, щоб упродовж першого етапу команда додавала, а юні волейболістки зростали, щоб вже у фінальному турнірі, якщо ми туди потрапимо, боротися за медалі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: