У Миколаївському районі Львівщини відбувся спортивно-масовий захід "Олімпійське лелеченя"

22 лютого 07:51
Переглядів: 152
Олімпійське лелеченя

Цими днями на базі спортивно-оздоровчого комплексу "Ювілейний" м. Миколаєва на Львівщині яскраво завершилися районні змагання Всеукраїнського спортивно-масового заходу "Олімпійське лелеченя". Вибороти право представляти Миколаївський район на обласному етапі приїхали команди з 19 загальноосвітніх шкіл.

Перед початком змагань вже традиційно капітани команд підняли державний Прапор України та прапор НОК України. Цьогорічна урочистість була приурочена й ІІ зимовим Юнацьким Олімпійським іграм, що тривають у норвезькому місті Ліллегаммері.

Учасників змагань прийшли привітати: заступник голови Миколаївської районної ради Євген Дзюбайло; начальник сектору молоді та спорту Миколаївської райдержадміністрації Іван Наконечний; методист відділу освіти Миколаївської райдержадміністрації Михайло Гураль; директор Миколаївської ДЮСШ Ярослав Буць; голова районного методоб'єднання учителів фізичної культури Ігор Бортак. Але особливі оплески від учасників «Олімпійського лелеченя» лунали для учасниці зимових Олімпійських Ігор в Ліллегаммері, нині виконавчого директора відділення НОК України у Львівській області Христини Опьоли-Подгрушної.

Програма цікавих і захоплюючих змагань передбачала спортивні естафети та олімпійську вікторину.

За підсумками усіх видів програми перше місце розділили між собою дві команди: Розвадівська ЗОШ та Миколаївський НВК. За згодою сторін, на обласних змаганнях, що відбудуться у квітні 2016 року виступить команда Миколаїського НВК.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: