У Надвірній позмагалися сто сімдесят самбістів

25 січня 13:00
Переглядів: 134
Самбо

21-22 січня у Надвірній відбувався відкритий чемпіонат області з боротьби самбо серед юнаків і дівчат та юніорів, юніорок.

У змаганнях взяли участь майже 170 спортсменів із Івано-Франківська, Надвірнянського, Тисменицького, Рожнятівського, Косівського, Калуського та Коломийського районів, а також збірна команда міста Одеси, яка набрала 325 очок та посіла 6 місце у віковій категорії “юнаки”.

За результатами змагань у загальнокомандному заліку у віковій категорії “юнаки” перше місце посіла команда Надвірнянського району, набравши 1303 очок. Друге місце здобула команда Івано-Франківська (915 очок) та на третьому місці – команда Тисменицького району (655 очок).

У віковій категорії “юніори” перемогу святкувала також команда із Надвірнянського району (1275 очок), друге місце посіла команда  Івано-Франківська (660 очок), третьою була команда Тисменицького району (605 очок).

Відбулася і нарада із тренерами, на якій були сформовані збірні команди області у вікових категоріях  “юнаки” та “юніори”, які представлятимуть Прикарпаття на змаганнях всеукраїнського рівня

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: