У Надвірній провели змагання для дітей

01 листопада 17:20
Переглядів: 198
спорт

30 жовтня 2013 року в м. Надвірній в спортзалі школи-інтернату І-Ш ступенів Івано-Франківським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Надвірнянської райдержадміністрації за підтримки управління спорту департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації  були проведені спортивно-оздоровчі змагання «Веселі старти» серед дітей даної школи-інтернату: сиріт, напівсиріт та дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей.

На урочистому відкриті учасників змагань привітав перший заступник голови Надвірнянської райдержадміністрації Володимир Калічко та заступник директора Івано-Франківського ОЦФЗН «Спорт для всіх» Галина Панасюк.

Програма змагання включала в себе різноманітні спортивні естафети та конкурси. У спортивно-оздоровчих змаганнях взяли участь понад 40 дітей. Змагання супроводжувалось виступами художньої самодіяльності вихованців  школи-інтернату.

 За результатами змагань у запеклій боротьбі в спортивних естафетах золоті нагороди виборола команда «Патріоти», срібним призером стала команда «Екстрім» та бронзові нагороди виборола команда «Смайлики».

Усі переможці та призери спортивно-оздоровчого змагання були нагороджені грамотами та футболками від Івано-Франківського обласного центру «Спорт для всіх», а від відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Надвірнянської райдержадміністрації переможці отримали кубок та футбольний м’яч.

В цілому захід пройшов  у хорошій дружній  атмосфері.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: