У "Нафтохіміку" змагатимуться фіналісти чемпіонату області з волейболу

15 квітня 15:29
Переглядів: 117
Волейбол

Цих вихідних, 18 і 19 квітня, в спортзалі ФСК "Нафтохімік" проходитимуть матчі першого туру фінальної частини чемпіонату Івано-Франківської області з волейболу серед чоловічих команд І ліги.

Нагадаємо, що за медалі чемпіонату області продовжують змагатися чотири волейбольні колективи: дві команди з Івано-Франківська – "НТУНГ" і ВК "Університет", а також ВК "Нафтохімік" (Калуш) і "Підвербці" з однойменного села Тлумацького району. Три з них, які завершили перший етап турніру на 1-3 місцях, розпочнуть фінал чемпіонату області з певною кількістю очок. Зокрема, команді "НТУНГ" за найкращий результат, здобутий у матчах з усіма суперниками І ліги чемпіонату області, нараховано 3 очки, ВК "Нафтохімік" стартуватиме у фіналі чемпіонату області з 2 очками, а команда "Підвербці" – з 1 очком.

18 квітня в спортзалі ФСК "Нафтохімік" волейбольні уболівальники матимуть можливість побачити чотири матчі:

"НТУНГ" – ВК "Університет" (початок поєдинку об 11:00);

ВК "Нафтохімік" – "Підвербці";

ВК "Університет" – "Підвербці";

"НТУНГ" – ВК "Нафтохімік".

А 19 квітня тут пройдуть два матчі:

ВК "Нафтохімік" – ВК "Університет" (поч. об 11.00) і "Підвербці" – "НТУНГ".

Матчі другого фінального туру чемпіонату області з волейболу серед чоловічих команд І ліги передбачено провести 25 і 26 квітня в Івано-Франківську. Тут теж буде зіграно шість поєдинків. Переможцем чемпіонату області стане та волейбольна команда, яка за підсумками двоколового фінального турніру набере найбільшу кількість очок з врахуванням бонусних очків, нарахованих їй за досягнення на першому етапі змагань.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: