"У нашій грі було надто багато технічного браку" - Олександр Чижевський

01 серпня 10:33
Переглядів: 97
Олександр Чижевський

Враженнями від першого домашнього матчу в сезоні з Інформаційним центром ФК «Карпати» поділився старший тренер карпатівської молодіжки Олександр Чижевський.

«У мене немає жодних претензій до гравців стосовно їхнього налаштування на боротьбу та самовіддачу. Хоча десь нам трохи і забракло агресії, спортивної злості в передній лінії. Та головною причиною поразки став дуже великий відсоток у нас технічного браку. Саме через нього кияни мали кращий контроль над м’ячем. Нам же довелося дуже багато бігати, намагаючись відібрати м’яч у суперника. А це вимагає великої затрати енергії і не дозволяє грати у високому темпі.

Звісно, позначився на наших діях і швидкий гол, який ми пропустили ще до десятої хвилини матчу. Саме прикре, що виник він з нічого. Стандарт: подача кутового, ми десь втратили концентрацію і все – маємо 0:1. До перерви, між іншим, у «Динамо» окрім голу був ще тільки один момент. Ми також мали дві нагоди забити. Але знову підвела техніка – Страшкевич не зумів перекинути як слід м’яча через стінку зі штрафного, а Кльоц із хорошої позиції пробив трохи зависоко. От і вийшло, що до перерви гра була фактично рівною, але за рахунком ми програли перший тайм.

У перерві ми провели три планові заміни. Але Габріель в атаці не мав підтримки, а самотужки йому не вдавалося зачепитися за м’яч. Слабо зіграли й наші флангові нападники. Так вийшло, що наш правий захисник Бусько виконав прострілів більше, ніж два крайні нападники разом взяті. А такого не повинно бути. Коли немає навісів та прострілів з флангів, то немає й гольових моментів. От і ми в цій грі створили в атаці дуже мало. А в кінцівці знову пропустили з другого поверху після подачі верхом з флангу.

Звичайно, «Динамо» – дуже хороший і сильний суперник, в якому зібрані кращі молоді футболісти з усієї України. Саме в таких іграх видно, над чим необхідно працювати. Так що будемо робити висновки, аби не повторювати помилок у наступних матчах», – підсумував керманич молодих «левів».

За матеріалами: fckarpaty.lviv.ua