У неділю Львівщина прийматиме ІІІ Міжнародний Розточанський марафон

08 травня 13:11
Переглядів: 235
марафон

Територією Яворівського району Львівщини проляже маршрут третього за ліком Міжнародного Розточанського марафону Любачів (Республіка Польща) – Яворів (Україна).

Захід відбудеться за підтримки управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації; Яворівської райдержадміністрації; Яворівської районної ради; маршалка воєводства Підкарпатського; повітового староства у Любачеві, а також федерації легкої атлетики Львівської області. Координатор марафону з українського боку – Ярослав Кондюх (м. Львів), тел. 097 4114951.

Як пише sport-oda.lviv.ua, розточанський марафон особливий тим, що бігуни долають змагальні кілометри територіями двох сусідніх країн – Польщі та України. Довжина дистанції становить класичну олімпійську дисципліну 42 кілометри 195 метрів. Місце старту та фінішу цього унікального марафону, в якому спортсмени бігом долають міждержавний кордон, щороку чергується. Цього року, стартувавши у польському місті Любачів, марафонці подолають 12 кілометрів територією Польщі, потім перетнуть кордон на новому митному польсько-українському переході Будомєж-Грушів й заключні 30 кілометрів бігтимуть дорогами Яворівщини. У змаганнях зможуть взяти участь усі охочі любителі бігу, ветерани спорту різних вікових груп.

Варто відзначити, що кожного року кількість учасників цього марафону зростає: до змагань долучаються бігуни з різних міст Польщі та України. На фініші усі учасники, що завершать дистанцію, отримають оригінальні пам’ятні медалі, а переможці – цінні подарунки та грошові нагороди. У попередні роки на фініші найшвидшими були львівські марафонці. Так, Тарас Сало переміг у першому Розточанському марафоні, а наступного року першим був досвідчений львів’янин Віктор Стародубцев.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: