У неділю в Борщеві визначаться переможці осіннього кубка району з футболу пам’яті Володимира Шеремети

12 листопада 13:00
Переглядів: 88
Гол

На центральному стадіоні Борщева (спорткомплекс агротехколеджу) відбулися півфінальні поєдинки осіннього кубка району з футболу пам’яті Володимира Шеремети. У першому матчі зустрічалися сусіди – команди Шупарки і Королівки. Як повідомив т.в.о. завідувача відділу у справах сім’ї, молоді, фізкультури та спорту Микола Твориш, хоча за шупарську команду виступали в основному досвідчені футболісти, молода команда з Королівки ні в чому не поступалася їм. Лише на останній доданій хвилині Василь Гуменюк зумів «розпечатати» ворота королівчан і принести перемогу команді Шупарки.

У другому матчі було ще цікавіше, – розповідає Микола Твориш, – перший тайм повністю був за командою села Турильче, котра провела гол з пенальті у ворота команди з Вовківців. Проте у другому таймі вовківчани перехопили ініціативу. Спочатку Іван Плосконос вирівняв становище, а за кілька хвилин до кінця матчу Олександр Різничок прямим ударом з кутового приніс перемогу своїй команді.

Отже, 15 листопада у фіналі на центральному стадіоні міста зустрінуться команди сіл Шупарки і Вовківців. Початок фіналу о 13 годині.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: