У неділю відбудеться напівмарафон "Горгани. Львів 2015"

25 квітня 19:45
Переглядів: 112
марафон

У неділю, 26 квітня, у Львові пройде 5-й ювілейний напівмарафон «Горгани. Львів 2015». Цього року напівмарафон складатиметься з 2 дистанцій – традиційна 21 км., а також скорочений варіант 4 км. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Цього року у напівмарафоні візьме учать рекордна кількість учасників –понад 500 бігунів. Маршрут пролягатиме вулицями і парками міста. Старт напівмарафону відбудеться о 10 год. на просп. Свободи біля Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької, далі учасники пробіжать через пл. А. Міцкевича, вул. Пекарську, вул. І. Мечникова до лісопарку «Погулянка», де і відбудеться фініш.

«З року в рік львівський Півмарафон розростається як соціальна ініціатива, до нього долучаються дедалі більше учасників та партнерів. Основне спрямування такої події – не стільки змагання на швидкість,а й популяризація здорового способу життя, сили та витривалості, роботи над собою. Це і альтернативний відпочинок, і нагода поспілкуватися для активних людей», - розповіла Ірина Підлужна, голова ГО «Туристичний клуб».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: