У Новояворівську чемпіонат з шахів серед молоді розпочався з виконання Гімну України

25 квітня 10:51
Переглядів: 241
Шахи

Донецьк, Краматорськ, Луганськ, Полтава, Херсон, Київ, Львів – така географія фіналістів чемпіонату України з шахів серед юнаків та дівчат, віком до 16 років, які турнір у місті Новояворівську (Львівська область) розпочали із дружного виконання Державного гімну України.

Урочистості з нагоди відкриття чемпіонату України з шахів серед юнаків та дівчат, віком до 16 років відбулися учора на подвір’ї молодіжного духовно-реколекційного центру УГКЦ, що в місті Новояворівську.

Біля фігури Богоматері зібралися не лише юні шахісти з тренерами й батьками: прийшли привітати 12 хлопчиків та 8 дівчаток, що вийшли у фінал, Юрій Майборода – начальник управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації; Іван Захарчук – голова дитячо-юнацької комісії Федерації шахів України, Андрій Матвійчук – віце-президент Федерації шахів Львівської області, Галина Джулай – секретар Новояворівської міської ради, Роман Свистун – завідувач сектору молоді та спорту Яворівської РДА та інші.

Керівник управління молоді та спорту ЛОДА Юрій Майборода не лише побажав фіналістам успіхів у змаганнях, а й запросив їх відвідати місто Львів. Щоб, за його словами, юнаки й дівчата разом з батьками й тренерами не тільки на власні очі побачили красу стародавнього Львова, а й переконалися в доброзичливості львів’ян.

«Ви почуєте на вулицях Львова не лише українську, а російську, польську та інші мови…», – наголосив Ю. Майборода.

У коментарі віце-президент Федерації шахів Львівської області Андрій Матвійчук наголосив, що головним суддею чемпіонату України з шахів серед юнаків та дівчат, віком до 16 років, є Артем Хрипач, його заступником – Олександр Прохоров, секретарем – Олександр Богачов.

«Фінал чемпіонату (класичні шахи, швидкі шахи та бліц) триватиме до 5 травня, а завершиться урочистостями в сесійній залі Новояворівської міської ради. Чемпіонат проводиться під егідою міністерства молоді та спорту України – за активної підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Федерації шахів України, Львівської обласної федерації шахів та Новояворівської міської ради. Стежитиме за турніром, зокрема, гросмейстер, директор турнірного комітету Назар Фірман», – інформує Андрій Матвійчук.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: