У Новояворівську Львівської області пройшов п'ятий турнір з міні-футболу серед дівчат "Зимові зустрічі-2016"

09 січня 14:49
Переглядів: 183
Надвірняночка

У перший тиждень Нового Року у Новояворівську Львівської області пройшов п'ятий за ліком турнір з міні-футболу серед дівчат "Зимові зустрічі-2016".

Протягом двох днів сім дівочих команд боролись за звання найсильнішого на турнірі. Географія змагань була доволі широкою - окрім господарів "Янтарочки", до Нововяворівська завітали "Надвірняночка" з Надвірної, "Надбужжя" з Буська, львівська ДЮСШ №1, ФК "Городок", ДЮСШ з Ужгорода та "Мрія" (Ананьєв, Одеська обл.). За результатами однокругового турніру наші дівчата завершили змагання на четвертій позиції. У стартовому матчі змагань "покер" Тетяни Барановської не допоміг футболісткам з Надвірної обіграти господарок турніру - поразка 5:7. В наступній грі Тетяна також офрмила "покер", а надвірняночки "каменя на камені" не залишили від ФК "Городок" (14:2), а в завершальній грі дня мінімально поступились ДЮСШ з Ужгорода - 3:4. 

Другий ігровий день "Надвірняночка" розпочала з поразки від команди "Мрія" з Одещини - 1:3. Далі єдиний гол Тетяни Барановської у зустрічі з ДЮСШ №1 приніс другу перемогу нашим футболісткам, тоді як в завершальному поєдинку турніру розписали бойовий мир з "Надбужжям" - 3:3. Здобувши у шістьох матчах сім очок, "Надвірняночка" завершила турнір на четвертій сходинці. Перемогу у "Зимових зустрічах" святкувала "Янтарочка", "Мрія" розташувалась на другій позиції, тоді як ДЮСШ з Ужгорода замкнула призову трійку.

До слова, в останній день змагань організатори визначили найкращих в індивідуальних номінаціях. Найкращим гравцем у складі "Надвірняночки" стала Романія Лукач.

"Зимові зустрічі-2016" (м. Новояворівськ, 3-4 січня)

Матчі ЖФК "Надвірняночка":

1 тур

"Надвірняночка" (Надвірна) - ФК "Янтарочка" (Новояворівськ) 5:7

Голи у "Надвірняночки": Т. Барановська (покер), М. Маслій

2 тур

ФК "Городок" - "Надвірняночка" (Надвірна) 2:14

Голи у "Надвірняночки": Т. Барановська (покер), І. Кнігніцька (хет-трик), М. Ільницька (дубль), Р. Лукач (дубль), М. Маслій, О. Музиченко, Я. Тріщук

3 тур

"Надвірняночка" (Надвірна) - ДЮСШ (Ужгород) 3:4

Голи у "Надвірняночки": Т. Барановська (дубль), І. Кнігніцька

4 тур

"Мрія" (Ананьєв) - "Надвірняночка" (Надвірна) 3:1

Голи у "Надвірняночки": Л. Васильків

6 тур

"Надвірняночка" (Надвірна) - ДЮСШ №1 (Львів) 1:0

Гол: Т. Барановська

7 тур

"Надбужжя" (Буськ) - "Надвірняночка" (Надвірна) 3:3

Голи у "Надвірняночки": Т. Барановська, Р. Лукач, М. Ільницька

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: