У Новояворівську відбулися спортивні змагання за участю учасників АТО "Ігри Героїв"

04 липня 10:25
Переглядів: 234
Ігри Героїв

Нещодавно на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу «Старт» у місті Новояворівську відбулися спортивні змагання «Ігри Героїв», у яких змагалися учасники Антитерористичної операції на Сході України.

Змагання зорганізовано з ініціативи Громадської організації "Спілка соціального захисту учасників АТО та сімей загиблих Яворівщини" (Мар’яна Салаш) за сприяння Львівського регіонального центру "Інваспорт" та Новояворівської міської ради.

Учасників змагань вітали Народний депутат України Володимир Парасюк, який сам змагався у складі футбольної команди Новояворівська; представники влади Яворівщини та міста Новояворівська, управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівської обласної федерації футболу та інші почесні гості, а юні таланти Новояворіська подарували чудовий мистецький виступ.

Програма Ігор передбачала змагання з міні-футболу та кульової стрільби. А для усіх бажаючих титуловані спортсмени «Інваспорту» Львівщини - Роман Гутник та Богдан Носевич продемонстрували уроки стрільби з лука у візку. А для дітей та членів родин було організовано веселі естафети та змагання з настільного тенісу і пляжного волейболу.

У змаганнях з міні-футболу змагалися 8 команд з Пустомитівського, Миколаївського, Жидачівського, Жовківського районів та міст Новояворівськ, Львів, Шкло та Самбір.

В результаті цікавих і напружених поєдинків турнірна таблиця набула такого вигляду:

І місце - команда "Шкло"
ІІ місце - команда "Жовква"
ІІІ місце - команда "Самбір"
4 місце - команда "Новояворівськ"
5-6 місця-команди "Миколаїв" та "Львів"
7 місце - команда "Жидачів"
8 місце - команда "Зимна Вода".

При цьому керівники обласного центру «Інваспорт» міркують про проведення обласних змагань за програмою світових «Ігор Нескорених» для військовиків, які отримали поранення під час воєнних дій. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: