У Нижневі відбулися богатирські ігри

01 травня 13:35
Переглядів: 3010
богатирські ігри

Спортивне свято відбулося на Тлумаччині. У селі Нижнів на стадіоні місцевої школи провели богатирські ігри. Головним гостем свята був багаторазовий рекордсмен, богатир Назар Павлів. Він і судив змагання.

На урочистому відкритті змагань учасників та гостей привітав керівник місцевого спортивно-просвітницького центру «Каменяр» Дмитро Романишин, який виступив ініціатором такого спортивного заходу, а відбулися змагання завдяки сприянню івано-франківського обласного центру «Спорт для всіх». Останніми роками богатирський спорт набирає все більшої популярності і стає чим раз масовішим. Саме це і є пріоритетом для центру — залучати якомога більше населення до занять спортом, і не важливо — чи то з міста, чи з села, наголошує директор центру Святослав Бойко.

Змагальний майданчик на кілька годин перетворився на арену для місцевих богатирів і зібрав чимало місцевих жителів. Богатирі-аматори змагалися у шести вправах: підіймали 32-кілограмову гирю однією рукою, переносили 110-кілограмовий камінь на максимальну відстань, метали на дальність 16-кілограмову гирю, переносили на швидкість важкі 70-кілограмові мішки з піском, підіймали бочку вагою 65 кг та перетягували канат.

Крім спостерігання за яскравим видовищем, кожен з глядачів зміг і собі позмагатися в цікавих конкурсах та здобути цінні призи. Переможці, призери та всі учасники змагань отримали комплектами спортивної форми, медалі, грамоти, цінні призи від обласного центру «Спорт для всіх».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: