У печері Млинки відбудеться всеукраїнський кубок зі спелеоорієнтування

22 вересня 17:01
Переглядів: 265
орієнтування

П'ятнадцять команд уже зголосилися на перший всеукраїнський кубок зі спелеоорієнтування, що пройде 26-28 вересня у печері Млинки на Тернопільщині.

- Це перші офіційні кубкові матчі всеукраїнського рівня. До того 41 раз відбувалися обласні, а в 1989, 1990 і 1991 роках — всесоюзні. Ми давно хотіли організовувати змагання всеукраїнського рівня, - розповідає заступник директора з навчально-методичної роботи обласного центру туризму і краєзнавства учнівського молоді Наталія Липак. - Змагання — для дітей 14-17 років включно, для гуртківців позашкільних навчальних закладів.

До участі зголосилися уже 15 команд, з яких дві — з поза меж області. Це команди із Полтавщини і Волині, продовжує пані Липак.

- Кубок передбачає чотири види змагань: “маркована траса”, “за вибором”, “позначений маршрут” і “в заданому напрямку”, - пояснює тернополянка.

Змагання пройдуть у печері Млинки. Довжина дистанцій — від 1200 до 1300 метрів. До слова, житимуть учасники у наметовому тьаборі.

Повна назва спортивної події — Кубок України серед юнаків та юніорів зі спелеотуризму (відктриті змагання Тернопільської області зі спелеоорієнтування “Кубок пам'яті Володимира Радзієвського”).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: