"У перерві сказав, що треба грати агресивніше" - Пауло Фонсека

13 серпня 13:00
Переглядів: 157
Фонсека

Пауло ФОНСЕКА, головний тренер «Шахтаря»

– Це був дуже складний поєдинок проти сильного суперника. У першому таймі «Карпати» були набагато активнішими за нам. Нам не вистачило правильної поведінки, що з'явилася у другій половині матчу. У перерві поговорив з футболістами. Ми вирішили, що нам потрібно грати набагато агресивніше і швидше. Вважаю, що провели другий тайм дуже сильно.

– Другий тайм показав, що ви дійсно можете бути командою. Її радість після третього гола продемонструвала, що у вас єдиний колектив. Як вам вдалося це зробити і стати одним цілим?
– Команда згуртована і вірить, що тільки разом ми зможемо перемагати. Я ніколи не бачив, щоб «Шахтар» був не як одна сім'я. Думаю, тільки так ми зможемо вигравати і йти вперед.

– Що саме ви сказали футболістам у перерві, щоб гра настільки змінилася? І про що говорили після матчу?
– Сказав хлопцям, що якщо ми будемо діяти так само, як в першому таймі, то не зможемо змінити результат. Сказав: якщо грати просто, у нас нічого не вийде, потрібно бути набагато агресивнішими і швидшими. У другому таймі хлопці змогли це показати. Я дуже задоволений.

– Чому не грає Факундо Феррейра?
– Такий мій вибір.

– Можете виділити когось у складі львівських «Карпат»?
– Якщо чесно, не дуже люблю говорити про гравців суперника. Це робота тренера «Карпат». Можу сказати в загальному, що це дуже сильна команда з якісними футболістами. Вони показують красивий футбол.

– Перший тайм продемонстрував, що ваші захисники не дуже впевнено зіграли в моментах, коли були пропущені голи. Попереду Ліга Європи... 
– Ми аналізуємо абсолютно всі матчі, які проводимо. Думаю, в першому таймі була проблема не тільки захисників, а більш глобальна. Нам просто не вистачило агресивності.

– Сьогодні стадіон дуже яскраво підтримував «Карпати», а через тиждень на «Арені Львів» ви зіграєте з «Дніпром». Чи розраховуєте на підтримку трибун?
– Зрозуміло, що сьогодні тут було набагато більше вболівальників «Карпат». Незалежно від того, проводимо ми домашній матч чи виїзний, для нас дуже важливо, щоб приходило багато людей. Скажу чесно: не відчув, що вболівальники «Карпат» уболівали проти нас. Вони просто виконували свою справу, підтримували свою команду. Це абсолютно нормально. Саме тому в кінці матчу ми вийшли в центр поля і подякували всім людям, які прийшли подивитися футбол. Незалежно від того, вболівальники якого клубу приходять на «Арену Львів», я сподіваюся, що на матчі Ліги Європи, тут також буде дуже багато людей, які підтримають українську команду.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: