У Першій лізі чемпіонату Прикарпаття з волейболу визначилась фінальна четвірка

18 березня 10:21
Переглядів: 146
Волейбол

14 і 15 березня в спортивних залах Тлумача та Івано-Франківського національного медичного університету пройшли матчі четвертого (останнього) туру чемпіонату області з волейболу серед чоловічих команд І ліги сезону 2014-2015 рр. За їхніми результатами визначилась фінальна четвірка команд, які продовжать боротьбу за нагороди турніру у змаганнях між собою за коловою системою у два тури.

В останні ігрові дні першого етапу першолігового чемпіонату області з волейболу найуспішніше виступив ВК "Нафтохімік" (Калуш). У трьох поєдинках, проведених у Тлумачі, калуські волейболісти здобули 8 очок з 9-ти можливих.

Першого дня ВК "Нафтохімік" з рахунком 3:0 переміг команду "Кутище" з с. Кутище, а другого дня з таким же рахунком обіграв івано-франківську команду "НТУНГ", завдавши їй першої та єдиної поразки на першому етапі турніру, а також з рахунком 3:2 подолав команду "Підвербці" з с. Підвербці.

В інших поєдинках четвертого туру чемпіонату області з волейболу були зафіксовані такі результати:

14 березня, Тлумач:

"Підвербці" (с. Підвербці) – "Водолій-Вікняни" (с. Вікняни) – 3:0,

ВК "Університет" (м. Івано-Франківськ) – "НТУНГ" (м. Івано-Франківськ) – 1:3,

"Підвербці" – ВК "Університет" – 3:0,

"Водолій-Вікняни" – "НТУНГ" – 0:3.

15 березня, Тлумач:

"Водолій-Вікняни" – "Кутище" (с. Кутище) – 0:3,

"Кутище" – ВК "Університет" – 1:3.

14 березня, Івано-Франківський національний медичний університет:

СК "Каменяр" (м. Івано-Франківськ) – ВК "Заболотів" (смт. Заболотів) – 3:0,

"Обрій" (м. Івано-Франківськ) – "Колос" (с. Марківці) – 3:1,

"Медик-ІФНМУ" (м. Івано-Франківськ) – СК "Каменяр" – 3:2.

15 березня, Івано-Франківський національний медичний університет:

ВК "Заболотів" – "Колос" – 1:3,

"Обрій" – СК "Каменяр" – 0:3,

"Колос" – "Медик-ІФНМУ" – 0:3.

У всіх трьох матчах у Тлумачі особливо проявив свою високу технічну майстерність молодий 20-річний догравальний ВК "Нафтохімік", студент Калуського політехнічного коледжу Вадим Манюк. І не випадково він був визнаний суддівською колегією кращим гравцем четвертого туру чемпіонату області.

Зігравши десять матчів з усіма своїми суперниками, ВК "Нафтохімік" набрав 25 очок та посів друге місце в підсумковій турнірній таблиці першого етапу чемпіонату області з волейболу серед чоловічих команд І ліги. Першу сходинку п’єдесталу зберегла за собою івано-франківська команда "НТУНГ" (27 очок), а третє і четверте місця посіли відповідно команди "Підвербці" (23 очки) та ВК "Університет" з Івано-Франківська (22 очки). Ці чотири колективи й розігруватимуть між собою медалі чемпіонату області з волейболу.

За словами керівника ВК "Нафтохімік" Богдана Войтовича, фінальні матчі першого туру проходитимуть 18 і 19 квітня в Калуші, а поєдинки другого туру проводитимуться 25 і 26 квітня в Івано-Франківську.

Відповідно до здобутків команд у першому етапі чемпіонату області з волейболу, у стартовій таблиці фінальної четвірки вони будуть розміщені в такому порядку: 1 місце – "НТУНГ" (3 очки), 2 місце – ВК "Нафтохімік" (2 очки), 3 місце – "Підвербці" (1 очко), 4 місце – ВК "Університет" (0 очок).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: