У першого капітана "Карпат" - ювілей!

26 серпня 11:25
Переглядів: 234
Філяєв Олександр

Вельмишановний Олександре Євгеновичу!

Колектив «Галичини спортивної» тепло вітає Вас із нинішнім прекрасним святом - Днем народження!

Вісімдесят років це – багато, але разом із цим – мало. Але, як сам ювіляр - Філяєв Олександр каже: «Я ще постою на краю». Це добре!!!

Хоча ми знаємо, що Ви, перебуваючи на вістрі атаки, ніколи не стояли на краю поля, а грали у великий технічний футбол. А в нагороду отримували оплески від тисяч уболівальників. Так, у 50-60 роки у спорті ще не було високих швидкостей, але тоді, на нашу думку, грали футболісти, як казали у Львові, екстраклясу. До тих знаменитих віртуозів належали і Ви, вихованець московського футболу, який став улюбленцем львівського і дрогобицького копаного м’яча. Вас галицькі шанувальники шкіряного м’яча цінували і поважали, хоча Ви, проявляючи скромність, воліли залишатися поза кадром. Ніколи не користалися своєю заслуженою футбольною славою в особистих цілях. Натомість Вас, виваженого наставника молоді, постійно відзначали розум і шляхетна манера поведінки.

Тож ми бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії та всіляких життєвих і робочих гараздів.

Нехай Вас оминають болі й тривоги, а життєва дорога стелиться щастям і радістю. Чистого і світлого Вам неба, миру в рідній хаті. А цей святковий день принесе Вам заряд позитивного настрою на наступні роки. Щоб усе задумане Вами збувалось й здійснювалось.

Дай Вам Боже, щастя й удачі, а Ваші літа, не оглядаючись, йдуть, щонайменше, до ста і далі!

Знаємо, що Ви шкодуєте за молодими роками, яких, на жаль, не повернути, але ми вдячні Вам, Володимире Євгеновичу, за усе, що Ви зробили для нашої спортивної Галичини.

З повагою, колектив «Галичини спортивної»!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: