"У першому таймі "Карпати" непогано діяли на контратаках"

08 квітня 13:53
Переглядів: 163
Соболь

18-річний лівий захисник «Шахтаря» Едуард Соболь поділився враженням від матчу з «Карпатами» та розповів, до чого прагне у своїй кар’єрі

— Ви давно не виступали в основі. Коли й де дізналися, що зіграєте проти «Карпат»?

— За два дні до матчу на тренуванні до мене підійшов Містер і сказав, аби я готувався вийти на поле проти львів’ян із перших хвилин.

— За час без офіційних матчів ігрові зв’язки були порушені: часом, це не позначилося на взаєморозумінні між вами та партнерами?

— За великим рахунком, труднощів у взаєморозумінні не виникло. Тяжко було через те, що давно не грав. Але постійно тренуюся з основною командою.

— Чим здивували «Карпати»?

— У першому таймі вони непогано діяли на контратаках, уміло працювали з м’ячем. Та головне, що в результаті ми були сильнішими, взявши в боротьбі за чемпіонство дуже важливі три очки.

— Де спостерігали за матчем першого кола проти «Карпат», у якому «Шахтар» поступився — 2:3?

— Удома, по телевізору. Прикро, що тоді наша команда поступилася. Але сьогодні ми взяли переконливий реванш. Так що вже все нормально.

— Що було найголовніше: реабілітуватися в очах прихильників чи набрати три очки в боротьбі за чемпіонство?

— Одне іншому не заважає. Ми прагнули показати змістовну гру, щоби заробити три бали. Для досягнення мети — перемоги у чемпіонаті — нам не можна втрачати очки. Що ж стосується особисто моєї гри, то намагався проявити себе з найкращого боку: щось виходило, щось — ні. Якщо Містер буде й далі довіряти мені, сподіваюся, я його не підведу.

— Який момент, на ваш погляд, у цьому матчі став ключовим?

— Коли ми забили м’яч перед перервою. Тим самим на другу половину гри ми створили собі необхідний доробок. Розуміли, що перемогу вже не втратимо.Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: