У першому турі "Ураган" прийматиме "Титан-Зорю" з Покровського, а "Енергія" зіграє з "Кардиналом-Рівне"

15 серпня 16:40
Переглядів: 347
Енергія

У вівторок, 15 серпня, в столичному Будинку футболу відбулося жеребкування чемпіонату України з футзалу сезону 2017/18 років. Напередодні в Асоціацію футзалу України надійшов офіційний лист із Одеси, в якому повідомлялося, що команда "Епіцентр К Авангард" підтверджує свою участь в чемпіонаті Екстра-ліги.

Відтак, у новому сезоні за звання чемпіона України будуть боротися 10 команд: "Продексім" (Херсон), "Енергія" (Львів), "ХІТ" (Київ), "Титан-Зоря" (Покровське), "Ураган" (Івано-Франківськ), "Сокіл" (Хмельницький), "Кардинал-Рівне" (Рівне), "Інбев/НПУ" (Житомир/Київ), "Юні-Ламан" (Чорноморськ), "Епіцентр К Авангард" (Одеса).

Згідно рішення Ради президентів клубів-учасників Екстра-ліги, у 5-му турі чемпіонату між собою зіграють "Продексім" і "Кардинал-Рівне", тож цим командам заздалегідь були присвоєні номери 3 і 10 відповідно. Це пов'язано з тим, що в дату проведення туру чемпіони України гратимуть в основному раунді Кубку УЄФА, а рівняни запланували участь в міжнародному турнірі. Окрім того, були розведені "Юні-Ламан" (№ 9) та "Епіцентр К Авангард" (№ 4), які з проводитимуть свої домашні матчі в одному спортивному комплексі.
 
Тож номери, що залишилися, - 1, 2, 5, 6, 7 і 8 - розподілялися між шістьма командами, у такому порядку: "Енергія", "ХІТ", "Титан-Зоря", "Ураган", "Сокіл", "ІнБев/НПУ".

Після того, як представники цих команд та уповноважені особи витягли всі номери, календар 1-го туру, який відбудеться 16 вересня, виглядає так:
 
"Енергія" (Львів) - "Кардинал-Рівне" (Рівне)
"ХІТ" (Київ) - "Юні-Ламан" (Чорноморськ)
"Продексім" (Херсон) - "ІнБев/НПУ" (Житомир/Київ)
"Епіцентр К Авангард" (Одеса) - "Сокіл" (Хмельницький)
"Ураган" (Івано-Франківськ) - "Титан-Зоря" (Покровське)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: