У Підгайцях завершився фестиваль "Відкриті уроки футболу"

17 вересня 16:23
Переглядів: 218
Відкриті уроки футболу

16 вересня закінчився проект "Відкриті уроки футболу", який проводився у м. Підгайці за підтримкм ФФУ та УЄФА.

В закритті проекту прийняли участь В. М. Мариновський голова Тернопільської обласної федерації футболу, Колодніцька А. І. голова Підгаєцької РДА, заступник начальника обласного управління освіти Цьомик І. П., керівник районного управління освіти, методист інституту післядипломної освіти Г. М. Єднак.

Закриваючи дитяче футбольне свято, В. М. Мариновський подякував місцевій владі, інституту післядипломної освіти в лиці Г. М. Єднак, управлінню освіти, управлінню культури, медицині, Національній поліції, музичній школі, а також працівникам ЗМІ за ту роботу, яку вони провели під час проведення цього дитячого свята. Також голова ТОФФ подякував усім діткам, їхнім батькам та вчителям, які були задіяні, головам сільських рад та перевізникам.

Федерація футболу України спільно з УЄФА надали спортивного інвентарю на суму 60 тисяч гривень, який залишився в районі і був розділений між 24 вчителями, які привезуть цей інвентар у свої у школи. Також голова ТОФФ В. М. Мариновський подарував від обласної федерації футболу по 5 м'ячів кожному вчителю, який був задіяний у проекті. Загалом — 120 м'ячів.

Наступний проект "Відкриті уроки футболу" з дітьми переселенцями та дітьми учасників АТО відбудеться на Тернопільському міському стадіоні 3-4 жовтня. Розраховуємо на підтримку міської влади та міського управління освіти.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: