"У підготовці до Олімпіади ми не повинні повторити помилок "Євро"

30 квітня 19:15
Переглядів: 261
шемчук

Доцільність проведення Зимової олімпіади 2022 року на Львівщині слід розглянути при формуванні стратегії розвитку області. Щоб не повторити помилок «Євро-2012», потрібно врахувати можливість подальшого застосування об’єктів олімпійської інфраструктури. 

Про це 30 квітня під час чат-конференції на IA ZIK повідомив голова Львівської ОДА Віктор Шемчук.

«Щоб не повторювати помилок Євро-2012, ми пропонуємо питання доцільності приймання Зимової олімпіади 2022 року розглянути при формуванні стратегії розвитку Львівщини. Цей документ передбачатиме формування планів розвитку регіону до 2020 року, прогноз до 2022 року (з урахуванням можливого проведення Олімпіади 2022 року), а також план використання об’єктів олімпійської інфраструктури до 2025 року. Нам прикро, що при підготовці Євро-2012 не було враховано ані перспектив, ані майбутніх можливостей використання об’єктів та спортивної інфраструктури», – повідомив Шемчук.

На його думку, доцільність участі України в олімпійському проекті слід вирішувати шляхом широкого громадського обговорення.

Відповідаючи на запитання читачів, Шемчук також повідомив про плани щодо розвитку спортивної інфраструктури у Славському.

«Що ж до конкретних питань – будівництва тренувальної бази, конкретного переліку олімпійських об’єктів, наявності конкретних підприємств-інвесторів – поки що говорити рано. Для розвитку цього регіону головним є можливість комфортного доїзду та транспортного сполучення. Їх слід вирішувати першочергово. Ми над цим працюємо», – зазначив голова ЛОДА.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: